Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
416830
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608444161
Tel. (2):
313516183
Tel. (3):
313516184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR dorostu Pardubickou juniorku postupují finalistky dvouhry. Leoš Fiala - předseda StčTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
18
30
 
volná karta
29.04.2019 16:38:04
2.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
58
20
 
volná karta
06.04.2019 12:38:27
3.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
volná karta
06.04.2019 00:47:39
4.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
99
15
 
volná karta
06.05.2019 08:52:33
5.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
volná karta
02.04.2019 20:03:43
6.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
volná karta
29.03.2019 21:41:51
7.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
159
9
45
volná karta
17.03.2019 21:09:13
8.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
161
9
 
volná karta
07.04.2019 19:59:20
9.
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
171
9
 
volná karta
07.04.2019 20:49:22
10.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
179
9
89
volná karta
18.03.2019 20:47:27
11.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
211
9
99
volná karta
24.03.2019 19:29:51
12.
Šprojcarová Veronika 11.09.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
211
9
 
volná karta
07.04.2019 11:39:06
13.
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno
229
9
 
volná karta
16.03.2019 22:58:14
14.
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice
267
6
 
volná karta
20.04.2019 21:37:46
15.
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
288
6
 
volná karta
17.05.2019 16:55:05
16.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
volná karta
20.03.2019 07:32:46
17.
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club
340
6
259
volná karta
17.05.2019 11:19:33
18.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
355
6
147
volná karta
31.03.2019 14:19:28
19.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé
411
4
54
volná karta
07.04.2019 17:13:40
20.
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s.
414
4
 
volná karta
01.04.2019 09:13:32
21.
Baštová Julie 25.05.2003 SPORT EDEN Beroun
454
4
 
volná karta
13.05.2019 15:41:25
22.
Hajšmanová Klára 01.10.2003 TK Tenisek Buštěhrad
461
4
 
volná karta
15.03.2019 06:05:26
23.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
505
4
184
volná karta
14.05.2019 18:02:44
24.
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
561
3
169
volná karta
28.04.2019 17:52:12
25.
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice
643
3
217
volná karta
14.05.2019 10:20:21
26.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
805
1
133
volná karta
15.03.2019 21:04:19
27.
Zvěřinová Klára 04.11.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
805
1
284
volná karta
17.03.2019 20:06:13
28.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
805
1
140
volná karta
23.03.2019 11:19:52
29.
Vargová Natálie 14.02.2004 SPORT EDEN Beroun
805
1
705
volná karta
11.04.2019 17:30:11
30.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
805
1
135
volná karta
14.04.2019 19:43:17
31.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
805
1
219
volná karta
01.05.2019 21:39:14
32.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
805
1
354
volná karta
13.05.2019 15:41:52
33.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
805
1
68
volná karta
17.05.2019 11:46:04
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
132
12
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 19:14:10
2.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
odhlášeno hráčem
09.05.2019 14:29:22
3.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
165
9
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:35:32
4.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
43
20
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 11:00:00