Český tenisový svaz

Krsková Eliška

Datum narození:
26.04.2004
Platnost reg. do:
04.11.2020
Klub:
Sokol Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Sokol Říčany
401 (6)
 
 
 
2016
Sokol Říčany
191 (12)
 
 
 
2017
Sokol Říčany
129 (1)
387 (4)
 
 
2018
Sokol Říčany
 
151 (12)
691 (3)
 
2019
Sokol Říčany
 
99 (1)
211 (9)
843 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice A - TK Radošovice
4
3.
07 - II. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Benešov B - TK Radošovice
1
4.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Týnec nad Sázavou - TK Radošovice
1
1.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1.TK Pacov - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - II. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
2
2.
07 - II. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tsport Votice A - TK Radošovice
4
3.
07 - II. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Benešov B - TK Radošovice
2
4.
07 - II. třída D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Týnec nad Sázavou - TK Radošovice
1
1.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1.TK Pacov - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

20
2
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
3
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/4

20
8
02.02.2019, KLADEŇÁK

TK SK Kladno, z.s. (C - 400), K: 4/-

30
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
10
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

0
11
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

15
12
09.03.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
13
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

30
14
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
01.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

20
16
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

15
17
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
18
06.07.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
19
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

10
20
17.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
21
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
22
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
23
15.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

30
24
17.08.2019

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

22
25
31.08.2019, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/-

0
26
23.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: -/4

-
27
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
332/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
2
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
3
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

7
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
6
19.01.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
7
26.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/4

0
8
02.02.2019, KLADEŇÁK

TK SK Kladno, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
10
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
11
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
12
09.03.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
13
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

-
14
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
01.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
16
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
17
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
06.07.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
19
13.07.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

10
20
17.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
22
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
23
15.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

15
24
17.08.2019

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

22
25
31.08.2019, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/-

-
26
23.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: -/4

10
27
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
138/17

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
0
1.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
4
2.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
6
3.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
3
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
0
1.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
2.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
5
3.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18