Český tenisový svaz

Baštová Julie

Datum narození:
25.05.2003
Platnost reg. do:
12.03.2019
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SPORT EDEN Beroun
517 (6)
 
 
 
2015
SPORT EDEN Beroun
293 (9)
 
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
329 (1)
 
613 (3)
 
2017
SPORT EDEN Beroun
 
429 (4)
614 (3)
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
416 (1)
394 (4)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
 
454 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08- III.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Hvězda Kladno
0
2.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Nižbor - SPORT EDEN Beroun
1
3.
08- III.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
0
4.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná C
1
5.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, F.H.TK Dobřichovice C - SPORT EDEN Beroun
0
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Rudná E - SPORT EDEN Beroun B
1
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SPORT EDEN Beroun B - Tennis club Hýskov
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08- III.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Hvězda Kladno
0
2.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Nižbor - SPORT EDEN Beroun
2
3.
08- III.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
0
4.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná C
0
5.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, F.H.TK Dobřichovice C - SPORT EDEN Beroun
0
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Rudná E - SPORT EDEN Beroun B
1
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SPORT EDEN Beroun B - Tennis club Hýskov
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
4
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
3
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
3
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
0
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11