Český tenisový svaz

Russová Nicole

Datum narození:
14.04.2003
Platnost reg. do:
19.03.2018
Klub:
1. Vestecká sportovní o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
I.ČLTK Praha
353 (6)
 
 
 
2015
I.ČLTK Praha
169 (12)
487 (4)
 
 
2016
I.ČLTK Praha
84 (1)
189 (9)
 
 
2017
I.ČLTK Praha
 
194 (9)
403 (4)
 
2018
1. Vestecká sportovní o.s
 
201 (1)
424 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.08.2017, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.08.2017, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06- II.třída C
27.5.2017 NT 11.6.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - Spartak Rožmitál
0
2.
06- II.třída C
10.6.2017 NT 18.6.2017, Spartak Hořovice - 1. Vestecká sportovní o.s.
3
3.
06- II.třída C
20.5.2017 NT 28.5.2017, Tenis Dobříš B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
4.
06- II.třída C
24.6.2017 NT 1.7.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - Sokol Kamýk n.Vlt.
0
5.
06- II.třída C
17.6.2017 NT 25.6.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Řevnice
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06- II.třída C
27.5.2017 NT 11.6.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - Spartak Rožmitál
3
2.
06- II.třída C
10.6.2017 NT 18.6.2017, Spartak Hořovice - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
3.
06- II.třída C
20.5.2017 NT 28.5.2017, Tenis Dobříš B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
4.
06- II.třída C
24.6.2017 NT 1.7.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - Sokol Kamýk n.Vlt.
0
5.
06- II.třída C
17.6.2017 NT 25.6.2017, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Řevnice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 3.třída A
30.4.2017, TGC Kunratice - LTC Podolí Praha A
1
2.
25. 3.třída A
7.5.2017, Sokol Petrovice B - TGC Kunratice
1
3.
25. 3.třída A
21.5.2017, TC ESO Praha z.s. - TGC Kunratice
3
4.
25. 3.třída A
18.6.2017, TGC Kunratice - TK Písnice
0
5.
25. 3.třída A
25.6.2017, Lokomotiva Praha - TGC Kunratice
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 3.třída A
30.4.2017, TGC Kunratice - LTC Podolí Praha A
0
2.
25. 3.třída A
7.5.2017, Sokol Petrovice B - TGC Kunratice
1
3.
25. 3.třída A
21.5.2017, TC ESO Praha z.s. - TGC Kunratice
0
4.
25. 3.třída A
18.6.2017, TGC Kunratice - TK Písnice
4
5.
25. 3.třída A
25.6.2017, Lokomotiva Praha - TGC Kunratice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2017 NT 21.5.2017, LTC Slovan Kladno - 1. Vestecká sportovní
0
2.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2017 NT 7.5.2017, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
0
3.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2017 NT 1.7.2017, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2017 NT 21.5.2017, LTC Slovan Kladno - 1. Vestecká sportovní
7
2.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2017 NT 7.5.2017, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
0
3.
51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2017 NT 1.7.2017, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7