Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Datum:  11.-15.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pluhařová Terezie
 
 
 
Bezdíčková Hana
6:2, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky
6:2, 6:2
 
Nová Andrea
7:5, 6:0
 
Žambůrková Ana Carmen
6:4, 6:1
 
Petruželová Lucie
7:5, 6:1
 
 
 
Dejnožková Tereza
6:2, 3:6, 6:3
 
 
 
Kubíková Patricie
6:0, 6:4
 
Kryčová Tereza
6:3, 6:2
 
Zýtová Julie
scr.
 
Bohatová Zuzana
6:3, 6:3
 
Nováková Karolína
6:1, 6:2
 
 
 
Břicháčková Sabina
6:4, 6:7, 6:2
 
 
 
Müllerová Nicole
7:5, 6:3
 
Jílková Denisa
6:2, 6:1
 
Michálková Veronika
6:2, 6:2
 
Mihoková Petra
6:4, 6:1
 
Stejskalová Iva
6:1, 6:0
 
 
 
Jungwirthová Tereza
6:2, 6:0
 
 
 
Abeldinova Alla
6:0, 6:3
 
Sedláková Barbora
7:6, 6:2
 
Jindrová Natálie
3:6, 6:4, 6:0
 
Dvořáková Kristýna
6:1, 6:1
 
Kadlecová Simona
6:4, 6:2
 
 
 
Havrlíková Adéla
4:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Leipnerová Anna
6:3, 7:5
 
Poláková Tereza
6:0, 6:1
 
Fantová Kristýna
6:4, 6:0
 
Čákorová Jana
6:1, 6:0
 
Čecháková Eva
6:1, 6:3
 
 
 
Maršálková Nicol
6:4, 6:1
 
 
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
3:6, 6:1, 6:0
 
Lamiová Klára
6:1, 6:3
 
Šotová Andrea
6:1, 6:0
 
Sirotková Šarlota Sofie
7:5, 6:2
 
 
 
Němcová Eliška
6:3, 6:1
 
 
 
Kalousková Sylvie
5:7, 6:3, 6:1
 
Charvátová Vivien
6:0, 6:1
 
Strebkova Mariya
6:2, 6:1
 
Týnovská Veronika
6:0, 6:1
 
Valoušková Eliška
6:4, 6:2
 
 
 
Cmarová Lucie
6:2, 6:4
 
 
 
Černá Agáta
6:0, 6:1
 
Štruplová Julie
6:2, 6:0
 
Dvořáková Valentina
6:2, 6:4
 
Heinzová Izabela
6:4, 6:7, 6:3
 
Havlíčková Beáta
6:4, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Havlíčková Beáta 1145
Břicháčková Sabina 1635
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Havrlíková Adéla 2925
Nováková Karolína 3725
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 412007

Havlíčková Beáta - Pluhařová Terezie
 
 
 
Valoušková Eliška - Petruželová Lucie
6:0, 6:4
 
Dejnožková Tereza - Kadlecová Simona
7:5, 4:6, 1:0 (7)
 
Lamiová Klára - Bezdíčková Hana
6:2, 6:2
 
 
 
Jungwirthová Tereza - Šotová Andrea
scr.
 
 
 
Maršálková Nicol - Sirotková Šarlota Sofie
6:1, 6:0
 
 
 
Charvátová Vivien - Heinzová Izabela
scr.
 
 
 
Fantová Kristýna - Cmarová Lucie
2:6, 6:0, 1:0 (6)
 
 
 
Drukerová Liliana Tucky - Poláková Tereza
7:5, 3:6, 1:0 (2)
 
 
 
Dvořáková Valentina - Hranáčová Kristýna
6:3, 6:2
 
 
 
Nová Andrea - Sedláková Barbora
3:6, 6:3, 1:0 (2)
 
 
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Týnovská Veronika - Strebkova Mariya
6:3, 6:0
 
Havrlíková Adéla - Nováková Karolína
6:1, 6:3
 
 
 
Čecháková Eva - Stejskalová Iva
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Kubíková Lucie Marie - Kalousková Sylvie
6:2, 6:4
 
 
 
Jílková Denisa - Abeldinova Alla
6:0, 6:1
 
Čákorová Jana - Drudíková Monika
6:3, 6:2
 
Břicháčková Sabina - Němcová Eliška
6:1, 7:5
 
 
 
Rozhodčí turnaje: JELÍNKOVÁ IVONA
Počet dvojic19
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Havlíčková Beáta 1145
Břicháčková Sabina 1635
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Havrlíková Adéla 2925
Nováková Karolína 3725
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 414007

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Doleželová Nathalia28.01.2001LTC Modřany 2005
Chudejová Mia30.07.2003TK TENNISPOINT FM
Huňková Denisa22.12.2002TK AGROFERT Prostějov
Kulhavá Veronika20.08.2001TENIS-CENTRUM DTJ HK
Krýslová Vendula05.12.2002TK Slavia Plzeň
Peláková Martina05.03.2002TJ Spoje Praha
Šilhavá Aneta03.06.2004Severočeská tenisová o.s.
Talpová Dominika21.09.2001SK OAZA Praha
Kopecká Anna Marie24.11.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Šalková Dominika28.06.2004TK Neridé