Český tenisový svaz

Týnovská Veronika

Datum narození:
26.09.2000
Platnost reg. do:
20.12.2017
Klub:
TK Škoda Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Lokomotiva Karlovy Vary
521 (1)
557 (3)
 
 
2014
Lokomotiva Karlovy Vary
 
321 (6)
 
 
2015
Lokomotiva Karlovy Vary
 
199 (1)
261 (6)
 
2016
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
247 (6)
381 (6)
2017
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
126 (12)
461 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
06.5.2017, TK Škoda Plzeň B - TK Nová Ves
4
2.
DIVIZE
10.6.2017, TK Škoda Plzeň B - Tenisklub Cheb B
0
3.
DIVIZE
17.6.2017, Lokomotiva Plzeň B - TK Škoda Plzeň B
0
4.
DIVIZE
24.6.2017, TK Škoda Plzeň B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
06.5.2017, TK Škoda Plzeň B - TK Nová Ves
4
2.
DIVIZE
10.6.2017, TK Škoda Plzeň B - Tenisklub Cheb B
1
3.
DIVIZE
17.6.2017, Lokomotiva Plzeň B - TK Škoda Plzeň B
5
4.
DIVIZE
24.6.2017, TK Škoda Plzeň B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.12.2016

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
2
10.12.2016

Tenisový klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/-

0
4
07.01.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
5
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/-

22
6
21.01.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

30
7
27.01.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

40
8
04.02.2017, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/8

0
9
11.02.2017, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/-

30
10
25.03.2017, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 8/-

22
11
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

0
12
13.05.2017, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/-

0
13
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
14
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
15
08.07.2017, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
16
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
17
02.08.2017, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 4/4

30
18
12.08.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 300), K: 8/-

0
19
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

45
20
22.08.2017, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

22
22
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

30
 Jednotlivci celkem
350/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.12.2016

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
2
10.12.2016

Tenisový klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
16.12.2016, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/-

-
4
07.01.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
5
14.01.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/-

-
6
21.01.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
8
04.02.2017, B - TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 500), K: 8/8

0
9
11.02.2017, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/-

-
10
25.03.2017, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 8/-

-
11
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

-
12
13.05.2017, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/-

-
13
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
14
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
15
08.07.2017, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

30
16
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

30
17
02.08.2017, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 4/4

15
18
12.08.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 300), K: 8/-

-
19
18.08.2017, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

21
20
22.08.2017, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

16
22
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
183/12