Český tenisový svaz

Kryčová Tereza

Datum narození:
03.03.2001
Platnost reg. do:
19.12.2019
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TJ Lokomotiva Plzeň
338 (6)
 
 
 
2013
TJ Lokomotiva Plzeň
339 (6)
622 (3)
 
 
2014
TJ Lokomotiva Plzeň
146 (1)
149 (12)
 
 
2015
TJ Lokomotiva Plzeň
 
169 (9)
 
 
2016
TJ Lokomotiva Plzeň
 
74 (1)
263 (6)
450 (4)
2017
Lokomotiva Plzeň
 
 
97 (12)
389 (6)
2018
Lokomotiva Zdice
 
 
133 (12)
144 (12)
2019
Lokomotiva Zdice
 
 
312 (6)
147 (12)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
 
 
604 (1)
150 (12)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Strakonice
0
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
6
2.
DIVIZE
04.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - TCF Schicht Mariánské Lázně B
4
3.
DIVIZE
11.5.2019, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Plzeň B
0
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
6
5.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
1
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Strakonice
0
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
4
2.
DIVIZE
04.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - TCF Schicht Mariánské Lázně B
7
3.
DIVIZE
11.5.2019, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Plzeň B
7
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
5.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
1
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, LTK Klatovy B - Lokomotiva Plzeň
6
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
4
3.
ODR II. A
16.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK FUNTOM Dobřany
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, LTK Klatovy B - Lokomotiva Plzeň
6
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
3
3.
ODR II. A
16.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK FUNTOM Dobřany
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21