Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TCEN Hrádek nad Nisou
Datum:  25.-29.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Prachař Jakub
 
 
 
Rudolf Matěj
7:5, 6:1
 
Vild Ondřej
6:3, 2:6, 6:1
 
Palán David
0:6, 6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Schneider Václav
 
Alan Matyáš
6:3, 6:3
 
 
 
Křížek Matěj
scr.
 
Brunclík Petr
6:1, 6:1
 
Hrdina Aleš
6:7, 6:2, 6:1
 
Zlatohlávek Tomáš
6:3, 7:5
 
 
7:6, 6:3
 
Myslivec Šimon
 
Vejšický Oldřich
6:4, 6:2
 
 
 
Filip Jakub
7:5, 6:3
 
Kusý Jan
6:3, 6:4
 
Šich Daniel
6:1, 5:7, 6:4
 
Kubín Marian
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Šrámek Ondřej
 
Havlíček Mark
5:1, scr.
 
 
 
Typl Jáchym
7:5, 6:1
 
Čížek Jiří
6:3, 7:5
 
Doubek Vojtěch
6:4, 6:4
 
Kalina Vít
6:2, 6:4
 
 
7:6, 6:3
 
Mrůzek Štěpán
 
Apltauer Filip
6:1, 3:6, 6:4
 
 
 
Douda Pavel
6:0, 6:1
 
Bureš Ondřej
6:4, 0:6, 6:2
 
Klakurka Lukáš
6:4, 6:4
 
Bega Petr
6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:4
 
Hájek Tobiáš
 
Kroužek Jiří
6:2, 6:4
 
 
 
Kollár Petr
6:1, 6:4
 
Fedasko Nikolas
6:4, 4:6, 7:6
 
Pozdenkov Petr
6:3, 6:0
 
Blažka Daniel
scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Novák Jakub
 
Zapletal Josef
6:2, 7:5
 
 
 
Lukáš Břetislav
6:3, 7:6
 
Kameník Kryštof
6:3, 6:3
 
Kratochvíl Ondřej
6:4, 6:4
 
Voleský Jakub
6:2, 6:3
 
 
6:4, 3:6, 6:1
 
Homola Patrik
 
Veigert Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
 
7:5, 7:5
 
Padevět Jonáš
 
Majšajdr Jaroslav
6:2, 7:5
 
Páral  Radim
7:5, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Mališ Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet účastníků46
NasazeníBH
Prachař Jakub 1545
Mališ Šimon 2335
Vejšický Oldřich 2635
Novák Jakub 3130
Apltauer Filip 3230
Mrůzek Štěpán 3430
Myslivec Šimon 3530
Zapletal Josef 3730
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 312196

Novák Jakub - Prachař Jakub
 
 
 
Páral  Radim - Palán David
6:2, 6:2
 
Čížek Jiří - Brunclík Petr
scr.
 
Kroužek Jiří - Křížek Matěj
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Schneider Václav - Hájek Tobiáš
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
6:2, 7:6
 
 
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
scr.
 
Šich Daniel - Kameník Kryštof
4:6, 6:3, 1:0
 
Zlatohlávek Tomáš - Filip Jakub
6:2, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Vejšický Oldřich - Kalina Vít
 
Kollár Petr - Havlíček Mark
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kusý Jan - Brož Tobiáš
 
Douda Pavel - Rudolf Matěj
6:3, 6:4
 
Bega Petr - Kratochvíl Ondřej
6:7, 7:5, 1:0
 
 
6:0, 6:0
 
Alan Matyáš - Apltauer Filip
 
Padevět Jonáš - Mrůzek Štěpán
7:6, 7:6
 
 
 
 
6:7, 6:2, 1:0
 
Veigert Vojtěch - Hrdina Aleš
 
Bureš Ondřej - Typl Jáchym
3:6, 7:6, 1:0
 
Šrámek Ondřej - Fedasko Nikolas
6:2, 7:5
 
 
6:4, 6:3
 
Zapletal Josef - Mališ Šimon
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Prachař Jakub 1545
Mališ Šimon 2335
Vejšický Oldřich 2635
Novák Jakub 3130
Apltauer Filip 3230
Mrůzek Štěpán 3430
Myslivec Šimon 3530
Zapletal Josef 3730
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 314196

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Paroulek Filip20.06.2005TJ Radlice
Jupa Jakub06.01.2004TK Olymp Praha
Zourek David29.07.2003ŽLTC Brno
Hovorka Patrik29.09.2003LTC Panorama Teplice
Otypka Matouš12.02.2003TK AGROFERT Prostějov
Švojgr Kryštof25.01.2006I.ČLTK Praha
Praus Lukáš27.11.2002TENIS-CENTRUM DTJ HK
Kračman Michal23.06.2003TJ Spoje Praha
Baum Štěpán26.07.2003TK Sparta Praha
Káňa Filip19.06.2004TK Havířov, z.s.
Válek Ondřej13.11.2003TK AGROFERT Prostějov
Doušek Adam13.06.2002ŽLTC Brno
Říha Matyáš14.06.2002TC Dvůr Králové, z.s.
Gestinger Adam09.05.2003ITS Tennis Club, z.s.
Bartoň Hynek05.04.2004TK AGROFERT Prostějov
Rys Dominik20.09.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blažka Daniel03.02.2004TK BH Jihlava z.s.