Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 Optim tour - BPBP cup
Pořadatel:  LTC Mladá Boleslav z.s.
Datum:  21.-25.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Hájek Petr
 
 
 
Januška Adam
6:2, 1:6, 6:1
 
Rys Dominik
6:1, 6:4
 
Stolín Jan
6:2, 6:1
 
Pleva Jan
6:3, 6:4
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Cintl Matěj
 
Šafář Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Baum Štěpán
2:6, 6:3, 7:6 (4)
 
Dillenz Lukáš
7:6 (2), 6:3
 
Vágner Josef
6:2, 6:4
 
Vögeli Frederic
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Štěpánek Antonín
0:6, 6:1, 7:6 (3)
 
 
 
Mareš Vojtěch
6:4, 6:4
 
Podlešák Marek
6:4, 6:2
 
Arendar Roman
scr.
 
Dušek Ondřej
6:4, 6:1
 
 
7:5, 1:6, 6:4
 
Rinko Štěpán
 
Blecha Adam
6:3, 3:0, scr.
 
 
 
Žitko Radim
6:3, 7:6 (1)
 
Kubík Kristián
6:3, 6:2
 
Kozler Adam
6:4, 6:4
 
Orlita Daniel
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Kellovský Dominik
 
Michl Filip
6:3, 4:6, 6:0
 
 
 
Vejvara Lukáš
6:3, 5:7, 6:2
 
Mrůzek Štěpán
5:7, 3:1, scr.
 
Kracík Šimon
6:2, 1:6, 6:2
 
Beneš Martin
6:1, 1:6, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Pecák Štěpán
 
Vrbka Jiří
3:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Kelnar Tomáš
6:4, 3:6, 6:1
 
Příhoda Jan
6:3, 6:2
 
Štětka Ondřej
4:6, 7:6 (3), 7:6 (4)
 
Kraus Martin
3:6, 6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Pátý Daniel
 
Kadora Jakub
7:6 (3), 4:3, scr.
 
 
 
Menšík Jakub
6:4, 6:3
 
Donald Matthew William
6:2, 6:4
 
Holiš Štěpán
6:3, 6:1
 
Vachtl Jiří
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Černý Matyáš
 
Pavluv Richard
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Kracík Matěj
6:1, 6:0
 
Siniakov Daniel
6:0, 6:7 (5), 6:4
 
Pučálka Jan
6:1, 6:2
 
Koliev Alexandr
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:3
 
Bolardt Antonín
 
Poznámka pořadatele: Fotky a videa budou k nahlédnutí na stránkách LTC Mladá Boleslav a na FB LTC Mladá Boleslav
Počet účastníků48
NasazeníBH
Hájek Petr 2530
Bolardt Antonín 2730
Štěpánek Antonín 3030
Pátý Daniel 3530
Michl Filip 4025
Kellovský Dominik 4225
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 112118

Štěpánek Antonín - Bolardt Antonín
 
 
 
Cintl Matěj - Cordt Daniel
6:1, 6:1
 
Mareš Vojtěch - Januška Adam
7:6 (3), 7:5
 
Vrbka Jiří - Žitko Radim
7:5, 6:1
 
 
 
Kraus Martin - Kozler Adam
5:0, scr.
 
 
 
Pavluv Richard - Michl Filip
2:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
 
 
 
Pučálka Jan - Pecák Štěpán
6:3, 7:5
 
Kellovský Dominik - Rys Dominik
6:4, 6:4
 
Knutson Dominik - Midgley Paul
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
Beneš Martin - Příhoda Jan
7:5, 6:0
 
Pleva Jan - Černý Matyáš
5:7, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
Holiš Štěpán - Kadora Jakub
6:3, 6:4
 
 
 
Menšík Jakub - Dillenz Lukáš
scr.
 
Vágner Josef - Kelnar Tomáš
7:6 (3), 7:5
 
Dušek Ondřej - Zlatohlávek Tomáš
6:4, 6:2
 
Baum Štěpán - Siniakov Daniel
scr.
 
Rinko Štěpán - Blecha Adam
6:1, 6:3
 
 
 
Vachtl Jiří - Kubík Kristián
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Hájek Petr - Vaněček Tomáš
6:7 (4), 6:4, 1:0 (10)
 
 
 
Koliev Alexandr - Arendar Roman
6:2, 6:4
 
Kracík Matěj - Kracík Šimon
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Pátý Daniel - Nebojsa Stanislav
 
Poznámka pořadatele: Fotky a videa budou k nahlédnutí na stránkách LTC MB a FB LTC MB.
Počet dvojic22
NasazeníBH
Hájek Petr 2530
Bolardt Antonín 2730
Štěpánek Antonín 3030
Pátý Daniel 3530
Michl Filip 4025
Kellovský Dominik 4225
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 114118

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sklenka Victor Andrés21.09.2001TK Olymp Praha
Langmajer Dominik21.08.1999TJ Spoje Praha
Reček Dominik19.02.1995LTK Liberec
Musil Mathias08.08.2002I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaněček Tomáš05.04.1989VSK VŠB-TU Ostrava
Zlatohlávek Tomáš25.01.2004I.ČLTK Praha
Cordt Daniel03.09.1997Tenisklub Cheb