Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  24.-28.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Barnat Jiří
 
 
 
Myslivec Šimon
2:6, 6:4, 6:1
 
Šoukal Martin
6:2, 6:4
 
Horák Ondřej
7:6 (4), 6:2
 
Siniakov Daniel
7:5, 7:5
 
 
5:7, 7:6 (4), 7:5
 
Kadora Jakub
 
Šafář Martin
4:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Kubík Kristián
6:2, 6:1
 
Baum Štěpán
6:1, 6:3
 
Vachtl Jiří
7:5, 3:0, scr.
 
Stavrovskij Petr
6:2, 6:4
 
 
7:6 (4), 6:1
 
Vrba Daniel
 
Jeníček Jiří
4:6, 7:5, 6:2
 
 
 
Žitko Radim
6:3, 6:2
 
Horák Vítek
2:6, 6:3, 6:3
 
Nápravník Adam
6:2, 6:0
 
Mareš Vojtěch
6:4, 6:2
 
 
4:6, 7:6 (4), 6:4
 
Zapský Kryštof
 
Černý Matyáš
7:5, 6:2
 
 
 
Dopita Marek
6:3, 6:2
 
Pleva Jan
6:3, 1:0, scr.
 
Podlešák Marek
7:5, 6:3
 
Burian Vojtěch
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Vlkovský Vojtěch
 
Nebojsa Stanislav
5:7, 7:5, 7:6 (3)
 
 
 
Dillenz Lukáš
6:3, 4:6, 6:3
 
Januška Adam
6:0, 3:1, scr.
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:1
 
Prachař Jakub
6:3, 5:7, 6:4
 
 
7:5, 6:3
 
Vrbka Jiří
 
Pecák Štěpán
6:3, 6:2
 
 
 
Nicod Jakub
6:3, 6:2
 
Beran Jakub
0:6, 7:5, 6:3
 
Pučálka Jan
6:2, 0:6, 6:4
 
Bartoň Hynek
7:6 (7), 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Pátý Daniel
 
Holiš Evžen
6:4, 7:5
 
 
 
Kraus Martin
5:7, 6:1, 6:2
 
Poštolka Roman
6:3, 6:2
 
Stolín Jan
6:3, 6:3
 
Kracík Matěj
6:0, 6:1
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Blecha Adam
 
Šilhavý Jan
7:5, 6:4
 
 
 
Kubín Marian
6:0, 6:1
 
Kozler Adam
6:0, 7:5
 
Holiš Štěpán
6:7 (4), 6:1, 7:6 (5)
 
Jermář Jan
6:2, 6:3
 
 
3:6, 6:3, 6:2
 
Bolardt Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program úterý 28.7.2020 od 8 45 hod.: finále dvouher M Rozehra možná na kurtech 4 a 5 od 7 45 - 8 30 hod. Po zveřejnění losu se telefonicky odhlásil hráč Sklenka Viktor. Na jeho pozici v pavouku byl vylosován LL hráč Vojtěch Mareš.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Jeníček Jiří 2930
Holiš Evžen 3530
Pátý Daniel 3530
Vrba Daniel 3925
Vlkovský Vojtěch 4525
Nebojsa Stanislav 4825
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 112061

Vlkovský Vojtěch - Jeníček Jiří
 
 
 
Horák Vítek - Stavrovskij Petr
7:5, 6:4 (4)
 
Šoukal Martin - Dillenz Lukáš
7:6 (2), 6:2
 
Pecák Štěpán - Pučálka Jan
6:7 (4), 7:6 (3), 1:0 (2)
 
Horák Ondřej - Bartoň Hynek
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Vachtl Jiří - Podlešák Marek
 
Bolardt Antonín - Šafář Martin
7:5, 6:3
 
 
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
6:3, 7:5
 
Beran Jakub - Pánik Matěj
7:5, 6:2
 
Burian Vojtěch - Malý Patrik
0:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Holiš Evžen - Bugaj Martin
6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Nebojsa Stanislav - Kracík Matěj
 
Jermář Jan - Kadora Jakub
7:6 (5), 6:3
 
 
 
Dopita Marek - Jahelka Vladimír
6:2, 6:2
 
Prachař Jakub - Arendar Roman
7:5, 6:3
 
Žitko Radim - Vrbka Jiří
7:6 (3), 6:4
 
Baum Štěpán - Siniakov Daniel
6:4, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Šilhavý Jan - Černý Matyáš
 
Zapský Kryštof - Blecha Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Kubík Kristián - Nicod Jakub
7:5, 6:3
 
Myslivec Šimon - Nápravník Adam
6:4, 6:3
 
Kozler Adam - Kraus Martin
6:3, 7:5
 
Vágner Michal - Knutson Dominik
7:5, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Pátý Daniel - Vrba Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2730
Jeníček Jiří 2930
Holiš Evžen 3530
Pátý Daniel 3530
Vrba Daniel 3925
Vlkovský Vojtěch 4525
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 114061

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sklenka Victor Andrés21.09.2001TK Olymp Praha
Semerák Jan26.01.2001Slavoj Český Brod
Svoboda Jakub19.08.2003LTK TEPLICE o.s.
Kellovský Dominik24.07.1996TK AGROFERT Prostějov
Kameník Martin26.02.1988SK Aritma Praha
Langmajer Dominik21.08.1999TJ Spoje Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vágner Michal22.11.1977TC Dvůr Králové, z.s.
Bugaj Martin03.11.1999TK Zlín