Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
LTC Nový Bydžov TC Dvůr Králové, z.s. C
3:6
6:13
52:92
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Trutnov B TJ Lázně Bělohrad
5:4
12:9
85:75
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sparta Úpice TENIS-CENTRUM DTJ HK D
3:6
6:12
52:87
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Lomnice n.Pop. TC Hořice
7:2
15:5
113:63
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TC Hořice LTC Nový Bydžov
4:5
8:10
66:75
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TK Lomnice n.Pop.
6:3
12:6
75:51
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Lázně Bělohrad TJ Sparta Úpice
4:5
9:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Dvůr Králové, z.s. C Lokomotiva Trutnov B
0:9
2:18
40:115
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
LTC Nový Bydžov Lokomotiva Trutnov B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
TJ Sparta Úpice TC Dvůr Králové, z.s. C
6:3
13:8
112:83
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Lomnice n.Pop. TJ Lázně Bělohrad
2:7
5:15
72:115
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1:8
2:16
24:98
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Nový Bydžov
0:0
 
 
 
14
TJ Lázně Bělohrad TC Hořice
0:0
 
 
 
15
TC Dvůr Králové, z.s. C TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 
16
Lokomotiva Trutnov B TJ Sparta Úpice
0:0
 
 
 
5
9.6.
17
LTC Nový Bydžov TJ Sparta Úpice
0:0
 
 
 
18
TK Lomnice n.Pop. Lokomotiva Trutnov B
0:0
 
 
 
19
TC Hořice TC Dvůr Králové, z.s. C
0:0
 
 
 
20
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Lázně Bělohrad
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TJ Lázně Bělohrad LTC Nový Bydžov
0:0
 
 
 
22
TC Dvůr Králové, z.s. C TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:0
 
 
 
23
Lokomotiva Trutnov B TC Hořice
0:0
 
 
 
24
TJ Sparta Úpice TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
LTC Nový Bydžov TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 
26
TC Hořice TJ Sparta Úpice
0:0
 
 
 
27
TENIS-CENTRUM DTJ HK D Lokomotiva Trutnov B
0:0
 
 
 
28
TJ Lázně Bělohrad TC Dvůr Králové, z.s. C
0:0