Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
24
TJ Sparta Úpice TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska TJ Sparta Úpice

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Ondřej
30.09.2007
1190
4
2
Slavík Karel
19.05.2007
1641
3
3
Smékal Štěpán
26.01.2008
1219
4
4
Vašata Ondřej
13.08.2007
2094
1
5
Havel Adam
04.12.2007
2094
1
6
Boháč Matěj
11.08.2008
2094
1
7
Korbel Adam (H)
18.07.2008
2094
1
8
Okrouhlický Vojtěch (H)
04.03.2009
2094
1
9
Soumar Štěpán (H)
10.11.2009
2094
1
21
Kábrtová Kristýna
04.07.2007
1270
1
22
Nyklíčková Anna
15.04.2007
1270
1
23
Mirzojeva Aliya
05.04.2007
1270
1
24
Vylíčilová Valerie
05.12.2009
1270
1

Soupiska TK Lomnice n.Pop.

jméno
nar.
BH
1
Mizera Adam
05.09.2008
1641
3
2
Otta Jakub
29.07.2008
1846
3
3
Mizera Sebastián
16.02.2008
1846
3
4
Hronek Šimon
12.07.2008
2094
1
5
Fiala Michal
24.10.2007
2094
1
6
Brož Daniel
14.06.2008
2094
1
7
Nekola Matyáš
31.12.2007
2094
1
21
Řeháková Simona
15.07.2007
936
3
22
Morkesová Sabrina
03.10.2007
1270
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
1270
1
24
Matěásková Eliška
10.03.2009
1270
1
25
Dudková Johana
09.04.2007
1270
1
26
Šimková Lucie
03.04.2009
1270
1
27
Kábrtová Lucie
07.10.2008
1270
1