Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.
11
TK Lomnice n.Pop. TJ Lázně Bělohrad
2:7
5:15
72:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mizera Adam
3
Novotný František
6
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Otta Jakub
3
Linhart Vojtěch
6
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Řeháková Simona
3
Jindrová Anna
1
6:7
6:4
5:7
17
18
1
2
0
1
4.
Málková Anna Marie
1
Pohlová Dominika
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Mizera Sebastián
3
Matouš Lukáš
3
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Fiala Michal
1
Jindra Jan
1
6:4
4:6
7:6
17
16
2
1
1
0
7.
Mizera Adam
Hronek Šimon
3
1
Novotný František
Linhart Vojtěch
6
6
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Otta Jakub
Fiala Michal
3
1
Matouš Lukáš
Jindra Jan
3
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Řeháková Simona
Málková Anna Marie
3
1
Jindrová Anna
Pohlová Dominika
1
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
               
72
115
5
15
2
7

Soupiska TK Lomnice n.Pop.

jméno
nar.
BH
1
Mizera Adam
05.09.2008
1641
3
2
Otta Jakub
29.07.2008
1846
3
3
Mizera Sebastián
16.02.2008
1846
3
4
Hronek Šimon
12.07.2008
2094
1
5
Fiala Michal
24.10.2007
2094
1
6
Brož Daniel
14.06.2008
2094
1
7
Nekola Matyáš
31.12.2007
2094
1
21
Řeháková Simona
15.07.2007
936
3
22
Morkesová Sabrina
03.10.2007
1270
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
1270
1
24
Matěásková Eliška
10.03.2009
1270
1
25
Dudková Johana
09.04.2007
1270
1
26
Šimková Lucie
03.04.2009
1270
1
27
Kábrtová Lucie
07.10.2008
1270
1

Soupiska TJ Lázně Bělohrad

jméno
nar.
BH
1
Novotný František
16.08.2008
701
6
2
Linhart Vojtěch
22.06.2008
850
6
3
Matouš Lukáš
08.03.2008
1566
3
4
Straněk Vojtěch
29.01.2007
1641
3
5
Sedláček Lucian
01.10.2008
1744
3
6
Jindra Jan
06.11.2009
2094
1
21
Jindrová Anna
06.11.2009
1270
1
22
Pohlová Dominika
02.10.2009
1270
1
23
Kulhánková Alice
30.07.2009
1270
1
24
Pilařová Karolína (H)
02.05.2008
1270
1
25
Dobešová Denisa (H)
24.08.2008
1270
1