Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
2
Lokomotiva Trutnov B TJ Lázně Bělohrad
5:4
12:9
85:75
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinec Ondřej
4
Novotný František
6
4:6
6:1
6:2
16
9
2
1
1
0
2.
Johan Marek
1
Linhart Vojtěch
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Rothová Marika
3
Jindrová Anna
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Polášková Alena
3
Pohlová Dominika
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Vlček Adam
1
Matouš Lukáš
3
6:4
1:6
2:6
9
16
1
2
0
1
6.
Straněk Vojtěch
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Martinec Ondřej
Johan Marek
4
1
Novotný František
Linhart Vojtěch
6
6
6:4
3:6
3:6
12
16
1
2
0
1
8.
Straněk Vojtěch
Matouš Lukáš
3
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Polášková Alena
Rothová Marika
3
3
Pohlová Dominika
Jindrová Anna
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
85
75
12
9
5
4

Soupiska Lokomotiva Trutnov B

jméno
nar.
BH
1
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
580
9
2
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
794
6
3
Martinec Ondřej
17.04.2007
1190
4
4
Johan Marek
23.05.2009
2094
1
5
Havelka Jakub
18.10.2009
2094
1
6
Vokatý Martin
17.07.2007
2094
1
7
Vlček Adam
29.09.2009
2094
1
8
Kalousek Vojtěch
28.04.2009
2094
1
21
Rothová Marika
28.08.2007
1070
3
22
Polášková Alena
20.04.2008
1162
3
23
Boušková Anežka
12.04.2008
1270
1

Soupiska TJ Lázně Bělohrad

jméno
nar.
BH
1
Novotný František
16.08.2008
701
6
2
Linhart Vojtěch
22.06.2008
850
6
3
Matouš Lukáš
08.03.2008
1566
3
4
Straněk Vojtěch
29.01.2007
1641
3
5
Sedláček Lucian
01.10.2008
1744
3
6
Jindra Jan
06.11.2009
2094
1
21
Jindrová Anna
06.11.2009
1270
1
22
Pohlová Dominika
02.10.2009
1270
1
23
Kulhánková Alice
30.07.2009
1270
1
24
Pilařová Karolína (H)
02.05.2008
1270
1
25
Dobešová Denisa (H)
24.08.2008
1270
1