Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
3
TJ Sparta Úpice TENIS-CENTRUM DTJ HK D
3:6
6:12
52:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vašata Ondřej
1
Pala Matyáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Boháč Matěj
1
Šlechta David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Nyklíčková Anna
1
Hartmanová Sára
3
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Mirzojeva Aliya
1
Šedivá Anna (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Korbel Adam (H)
1
Řezáč Pavel
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Okrouhlický Vojtěch (H)
1
Jahelka Štěpán
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Nyklíčková Anna
Mirzojeva Aliya
1
1
Hartmanová Sára
Šedivá Anna (H)
3
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
8.
Vašata Ondřej
Boháč Matěj
1
1
Pala Matyáš
Šlechta David
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Korbel Adam (H)
Okrouhlický Vojtěch (H)
1
1
Řezáč Pavel
Jahelka Štěpán
1
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
               
52
87
6
12
3
6

Soupiska TJ Sparta Úpice

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Ondřej
30.09.2007
1190
4
2
Slavík Karel
19.05.2007
1641
3
3
Smékal Štěpán
26.01.2008
1219
4
4
Vašata Ondřej
13.08.2007
2094
1
5
Havel Adam
04.12.2007
2094
1
6
Boháč Matěj
11.08.2008
2094
1
7
Korbel Adam (H)
18.07.2008
2094
1
8
Okrouhlický Vojtěch (H)
04.03.2009
2094
1
9
Soumar Štěpán (H)
10.11.2009
2094
1
21
Kábrtová Kristýna
04.07.2007
1270
1
22
Nyklíčková Anna
15.04.2007
1270
1
23
Mirzojeva Aliya
05.04.2007
1270
1
24
Vylíčilová Valerie
05.12.2009
1270
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Šuda Štěpán
27.12.2009
2094
1
2
Pala Matyáš
28.06.2009
2094
1
3
Šlechta David
15.03.2009
2094
1
4
Řezáč Pavel
05.08.2009
2094
1
5
Jahelka Štěpán
02.09.2009
2094
1
6
Sláma Filip
13.09.2007
2094
1
21
Hartmanová Sára
25.02.2008
976
3
22
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
1270
1
23
Zemanová Barbora
05.01.2009
1270
1