Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
14
TJ Lázně Bělohrad TC Hořice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novotný František
6
Urrea Nicolas
4
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
2.
Linhart Vojtěch
6
Mládek Tomáš
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Jindrová Anna
1
Rechková Anna
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Pohlová Dominika
1
Šťovíková Vendula
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Matouš Lukáš
3
Rapl Dominik
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Jindra Jan
1
Bičiště Jan
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Novotný František
Linhart Vojtěch
6
6
Urrea Nicolas
Mládek Tomáš
4
3
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
8.
Matouš Lukáš
Jindra Jan
3
1
Rapl Dominik
Bičiště Jan
3
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Jindrová Anna
Pohlová Dominika
1
1
Šťovíková Vendula
Rechková Anna
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
109
34
18
0
9
0

Soupiska TJ Lázně Bělohrad

jméno
nar.
BH
1
Novotný František
16.08.2008
701
6
2
Linhart Vojtěch
22.06.2008
850
6
3
Matouš Lukáš
08.03.2008
1566
3
4
Straněk Vojtěch
29.01.2007
1641
3
5
Sedláček Lucian
01.10.2008
1744
3
6
Jindra Jan
06.11.2009
2094
1
21
Jindrová Anna
06.11.2009
1270
1
22
Pohlová Dominika
02.10.2009
1270
1
23
Kulhánková Alice
30.07.2009
1270
1
24
Pilařová Karolína (H)
02.05.2008
1270
1
25
Dobešová Denisa (H)
24.08.2008
1270
1

Soupiska TC Hořice

jméno
nar.
BH
1
Urrea Nicolas
14.03.2007
1043
4
2
Mládek Tomáš
31.07.2008
1972
3
3
Modřický Jan
17.12.2007
1972
3
4
Rapl Dominik
16.01.2007
1846
3
5
Bičiště Jan
10.08.2007
2094
1
21
Rechková Anna
17.01.2007
1270
1
22
Šťovíková Vendula
13.09.2007
1270
1
23
Bartuňková Lucie
28.07.2009
1270
1
24
Štefanová Amálie
20.07.2009
1270
1