Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
LTC Nový Bydžov TC Dvůr Králové, z.s. C
3:6
6:13
52:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Drobek Jakub
4
Mynář Karel
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Janošek Filip
1
Mašín Šimon
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Nálevková Barbora
4
Valová Žaneta
1
3:6
6:1
6:3
15
10
2
1
1
0
4.
Žibrúnová Anežka
4
Hrmová Žofie
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Matyáš Martin
1
Borovský Kryštof
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Kořínek Vojtěch
1
Jirásko Martin
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Nálevková Barbora
Ryglová Anežka
4
1
Valová Žaneta
Bäumeltová Tereza
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Drobek Jakub
Janošek Filip
4
1
Mašín Šimon
Borovský Kryštof
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Matyáš Martin
Kořínek Vojtěch
1
1
Mynář Karel
Česánek Patrik
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
52
92
6
13
3
6

Soupiska LTC Nový Bydžov

jméno
nar.
BH
1
Drobek Jakub
04.12.2008
1492
4
2
Janošek Filip
26.06.2008
2094
1
3
Sajkršmíd Sebastian
11.08.2009
2094
1
4
Matyáš Martin
23.11.2009
2094
1
5
Kořínek Vojtěch
20.12.2007
2094
1
21
Nálevková Barbora
07.05.2008
800
4
22
Žibrúnová Anežka
21.05.2007
800
4
23
Ryglová Anežka
17.06.2007
1270
1
24
Trutnovská Anna
13.11.2008
1270
1
25
Kolářová Ella
01.06.2009
1270
1
26
Ludvíková Anežka
08.02.2009
1270
1

Soupiska TC Dvůr Králové, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Mynář Karel
11.12.2009
2094
1
2
Mašín Šimon
02.02.2009
2094
1
3
Borovský Kryštof
25.07.2008
2094
1
4
Česánek Patrik
16.08.2009
2094
1
5
Jirásko Martin
26.11.2009
2094
1
21
Valová Žaneta
03.09.2009
1270
1
22
Šulcová Tereza
19.07.2009
1270
1
23
Hrmová Žofie
17.09.2009
1270
1
24
Bäumeltová Tereza
27.01.2009
1270
1