Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
16
Lokomotiva Trutnov B TJ Sparta Úpice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Prášek Luca Samuel
9
Štěpán Ondřej
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Prášek Nello Daniel
6
Korbel Adam (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Rothová Marika
3
Kábrtová Kristýna
1
4:6
7:5
7:5
18
16
2
1
1
0
4.
Polášková Alena
3
Mirzojeva Aliya
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Martinec Ondřej
4
Okrouhlický Vojtěch (H)
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Havelka Jakub
1
Soumar Štěpán (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Rothová Marika
Polášková Alena
3
3
Kábrtová Kristýna
Mirzojeva Aliya
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Prášek Luca Samuel
Prášek Nello Daniel
9
6
Štěpán Ondřej
Okrouhlický Vojtěch (H)
4
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Martinec Ondřej
Havelka Jakub
4
1
Korbel Adam (H)
Soumar Štěpán (H)
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
114
41
18
1
9
0

Soupiska Lokomotiva Trutnov B

jméno
nar.
BH
1
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
580
9
2
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
794
6
3
Martinec Ondřej
17.04.2007
1190
4
4
Johan Marek
23.05.2009
2094
1
5
Havelka Jakub
18.10.2009
2094
1
6
Vokatý Martin
17.07.2007
2094
1
7
Vlček Adam
29.09.2009
2094
1
8
Kalousek Vojtěch
28.04.2009
2094
1
21
Rothová Marika
28.08.2007
1070
3
22
Polášková Alena
20.04.2008
1162
3
23
Boušková Anežka
12.04.2008
1270
1

Soupiska TJ Sparta Úpice

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Ondřej
30.09.2007
1190
4
2
Slavík Karel
19.05.2007
1641
3
3
Smékal Štěpán
26.01.2008
1219
4
4
Vašata Ondřej
13.08.2007
2094
1
5
Havel Adam
04.12.2007
2094
1
6
Boháč Matěj
11.08.2008
2094
1
7
Korbel Adam (H)
18.07.2008
2094
1
8
Okrouhlický Vojtěch (H)
04.03.2009
2094
1
9
Soumar Štěpán (H)
10.11.2009
2094
1
21
Kábrtová Kristýna
04.07.2007
1270
1
22
Nyklíčková Anna
15.04.2007
1270
1
23
Mirzojeva Aliya
05.04.2007
1270
1
24
Vylíčilová Valerie
05.12.2009
1270
1