Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.
7
TJ Lázně Bělohrad TJ Sparta Úpice
4:5
9:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novotný František
6
Slavík Karel
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Linhart Vojtěch
6
Vašata Ondřej
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Matouš Lukáš
3
Okrouhlický Vojtěch (H)
1
6:4
6:7
2:6
14
17
1
2
0
1
4.
Jindra Jan
1
Soumar Štěpán (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Jindrová Anna
1
Nyklíčková Anna
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Pohlová Dominika
1
Mirzojeva Aliya
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Novotný František
Linhart Vojtěch
6
6
Slavík Karel
Vašata Ondřej
3
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Matouš Lukáš
Sedláček Lucian
3
3
Okrouhlický Vojtěch (H)
Soumar Štěpán (H)
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Pohlová Dominika
Dobešová Denisa (H)
1
1
Nyklíčková Anna
Mirzojeva Aliya
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
73
77
9
10
4
5

Soupiska TJ Lázně Bělohrad

jméno
nar.
BH
1
Novotný František
16.08.2008
701
6
2
Linhart Vojtěch
22.06.2008
850
6
3
Matouš Lukáš
08.03.2008
1566
3
4
Straněk Vojtěch
29.01.2007
1641
3
5
Sedláček Lucian
01.10.2008
1744
3
6
Jindra Jan
06.11.2009
2094
1
21
Jindrová Anna
06.11.2009
1270
1
22
Pohlová Dominika
02.10.2009
1270
1
23
Kulhánková Alice
30.07.2009
1270
1
24
Pilařová Karolína (H)
02.05.2008
1270
1
25
Dobešová Denisa (H)
24.08.2008
1270
1

Soupiska TJ Sparta Úpice

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Ondřej
30.09.2007
1190
4
2
Slavík Karel
19.05.2007
1641
3
3
Smékal Štěpán
26.01.2008
1219
4
4
Vašata Ondřej
13.08.2007
2094
1
5
Havel Adam
04.12.2007
2094
1
6
Boháč Matěj
11.08.2008
2094
1
7
Korbel Adam (H)
18.07.2008
2094
1
8
Okrouhlický Vojtěch (H)
04.03.2009
2094
1
9
Soumar Štěpán (H)
10.11.2009
2094
1
21
Kábrtová Kristýna
04.07.2007
1270
1
22
Nyklíčková Anna
15.04.2007
1270
1
23
Mirzojeva Aliya
05.04.2007
1270
1
24
Vylíčilová Valerie
05.12.2009
1270
1