Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
13
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Nový Bydžov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Řezáč Pavel
1
Drobek Jakub
4
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Jahelka Štěpán
1
Janošek Filip
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Hartmanová Sára
3
Nálevková Barbora
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Šedivá Anna (H)
1
Žibrúnová Anežka
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Sláma Filip
1
Sajkršmíd Sebastian
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Matyáš Martin
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Hartmanová Sára
Šedivá Anna (H)
3
1
Nálevková Barbora
Žibrúnová Anežka
4
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
8.
Řezáč Pavel
Jahelka Štěpán
1
1
Drobek Jakub
Janošek Filip
4
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Sláma Filip
1
Sajkršmíd Sebastian
Matyáš Martin
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
63
65
10
8
5
4

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Šuda Štěpán
27.12.2009
2094
1
2
Pala Matyáš
28.06.2009
2094
1
3
Šlechta David
15.03.2009
2094
1
4
Řezáč Pavel
05.08.2009
2094
1
5
Jahelka Štěpán
02.09.2009
2094
1
6
Sláma Filip
13.09.2007
2094
1
21
Hartmanová Sára
25.02.2008
976
3
22
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
1270
1
23
Zemanová Barbora
05.01.2009
1270
1

Soupiska LTC Nový Bydžov

jméno
nar.
BH
1
Drobek Jakub
04.12.2008
1492
4
2
Janošek Filip
26.06.2008
2094
1
3
Sajkršmíd Sebastian
11.08.2009
2094
1
4
Matyáš Martin
23.11.2009
2094
1
5
Kořínek Vojtěch
20.12.2007
2094
1
21
Nálevková Barbora
07.05.2008
800
4
22
Žibrúnová Anežka
21.05.2007
800
4
23
Ryglová Anežka
17.06.2007
1270
1
24
Trutnovská Anna
13.11.2008
1270
1
25
Kolářová Ella
01.06.2009
1270
1
26
Ludvíková Anežka
08.02.2009
1270
1