Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
0
20:7
40:14
260:127
6
2
TJ Sparta Úpice
Tisknout
2
1
14:13
29:29
241:243
5
3
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
0
14:4
30:11
200:115
4
4
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
1
2
15:12
33:27
263:234
4
5
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
2
12:15
26:32
236:253
4
6
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
1
2
9:18
23:37
215:279
4
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
1
8:10
16:21
127:158
3
8
TC Hořice
Tisknout
0
3
7:20
15:41
153:286
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
4
TK Lomnice n.Pop. TC Hořice
7:2
15:5
113:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mizera Adam
3
Urrea Nicolas
4
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
2.
Otta Jakub
3
Mládek Tomáš
3
3:6
6:4
6:3
15
13
2
1
1
0
3.
Řeháková Simona
3
Rechková Anna
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Málková Anna Marie
1
Bartuňková Lucie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Mizera Sebastián
3
Rapl Dominik
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Hronek Šimon
1
Bičiště Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Řeháková Simona
Málková Anna Marie
3
1
Rechková Anna
Bartuňková Lucie
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Mizera Adam
Mizera Sebastián
3
3
Urrea Nicolas
Mládek Tomáš
4
3
6:4
4:6
5:7
15
17
1
2
0
1
9.
Otta Jakub
Hronek Šimon
3
1
Rapl Dominik
Bičiště Jan
3
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
113
63
15
5
7
2

Soupiska TK Lomnice n.Pop.

jméno
nar.
BH
1
Mizera Adam
05.09.2008
1641
3
2
Otta Jakub
29.07.2008
1846
3
3
Mizera Sebastián
16.02.2008
1846
3
4
Hronek Šimon
12.07.2008
2094
1
5
Fiala Michal
24.10.2007
2094
1
6
Brož Daniel
14.06.2008
2094
1
7
Nekola Matyáš
31.12.2007
2094
1
21
Řeháková Simona
15.07.2007
936
3
22
Morkesová Sabrina
03.10.2007
1270
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
1270
1
24
Matěásková Eliška
10.03.2009
1270
1
25
Dudková Johana
09.04.2007
1270
1
26
Šimková Lucie
03.04.2009
1270
1
27
Kábrtová Lucie
07.10.2008
1270
1

Soupiska TC Hořice

jméno
nar.
BH
1
Urrea Nicolas
14.03.2007
1043
4
2
Mládek Tomáš
31.07.2008
1972
3
3
Modřický Jan
17.12.2007
1972
3
4
Rapl Dominik
16.01.2007
1846
3
5
Bičiště Jan
10.08.2007
2094
1
21
Rechková Anna
17.01.2007
1270
1
22
Šťovíková Vendula
13.09.2007
1270
1
23
Bartuňková Lucie
28.07.2009
1270
1
24
Štefanová Amálie
20.07.2009
1270
1