Český tenisový svaz

Fencl Tomáš

Datum narození:
23.07.2009
Platnost reg. do:
24.11.2022
Klub:
LTC VITON České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC České Budějovice,z.s.
134 (20)
932 (3)
 
 
2021
LTC České Budějovice,z.s.
47 (35)
373 (6)
 
 
2022-L
LTC České Budějovice,z.s.
24 (1)
84 (15)
863 (3)
 
2022-Z
LTC České Budějovice,z.s.
19 (1)
116 (12)
 
 
2023
LTC České Budějovice,z.s.
 
55 (25)
383 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
16.07.2022

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16>8 Páral, Picek - Mallát, Fencl 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
23.07.2022, Soběslavský pohár

TK Soběslav (C - 300), K: 4/4

16>8 Kupka, Fencl - Fiedler, Lens 3:6, 6:3, 1:0 (5)
8>4 Kupka, Fencl - Klepáč, Bryol 6:3, 1:6, 1:0 (5)
4>2 Kupka, Fencl - Šmejkal, Vachta 6:4, 1:6, 1:0 (7)
2>1 Zeman, Duchoň - Kupka, Fencl 6:0, 6:1
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. Krajský přebor I.
01.5.2022, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Prachatice z.s.
4
2.
09. Krajský přebor I.
08.5.2022, TK Pelhřimov B - TJ TK Hluboká nad Vltavou
3
3.
09. Krajský přebor I.
15.5.2022, TK ZVVZ Milevsko A - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
4.
09. Krajský přebor I.
05.6.2022, TK Soběslav - TJ TK Hluboká nad Vltavou
3
5.
09. Krajský přebor I.
19.6.2022, TJ TK Hluboká nad Vltavou - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
5
6.
09. Krajský přebor I.
26.6.2022, LTC Tábor 1903 B - TJ TK Hluboká nad Vltavou
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/-

30
2
18.12.2021, Halový turnaj tř.B Babolat Cup

TK Znojmo (B - 600), K: 8/8

0
3
27.12.2021, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 600), K: 8/8

22
4
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

27
5
22.01.2022, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 400), K: 8/8

30
6
05.02.2022

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 8/8

16
7
12.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

30
8
19.02.2022, Lokomotiva CUP

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
9
26.02.2022

TK Neridé (B - 600), K: 8/8

0
10
12.03.2022

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 600), K: 8/8

0
11
19.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

20
12
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 5/5

40
13
11.06.2022, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

45
14
27.06.2022, Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022

TK AGROFERT Prostějov (P), K: 12/12

0
15
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

45
16
21.07.2022, BLTC CUP

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

22
17
30.07.2022

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/8

30
18
06.08.2022

Sokol TK Kaplice (C - 300), K: 4/4

30
19
12.08.2022, A3

severomoravský (A - 500), K: 12/12

45
20
18.08.2022, Mizuno Tour 2022

LTC Houštka (B - 400), K: 8/8

65
21
25.08.2022, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

30
22
03.09.2022, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

45
23
09.09.2022, A4

HTK Třebíč (A - 500), K: 12/12

45
24
17.09.2022, O pohár města Čelákovice 2022

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

22
25
24.09.2022, A5

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

45
26
11.02.2022, A2

1. Vestecká sportovní o.s. (A - 800), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
684/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/-

-
2
18.12.2021, Halový turnaj tř.B Babolat Cup

TK Znojmo (B - 600), K: 8/8

0
3
27.12.2021, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 600), K: 8/8

0
4
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

10
5
22.01.2022, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
05.02.2022

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 8/8

0
7
12.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
8
19.02.2022, Lokomotiva CUP

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

16
9
26.02.2022

TK Neridé (B - 600), K: 8/8

16
10
12.03.2022

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 600), K: 8/8

16
11
19.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
12
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 5/5

20
13
11.06.2022, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

45
14
27.06.2022, Olympiáda dětí a mládeže v Olomouckém kraji 2022

TK AGROFERT Prostějov (P), K: 12/12

34
15
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

22
16
21.07.2022, BLTC CUP

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

22
17
30.07.2022

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/8

22
18
06.08.2022

Sokol TK Kaplice (C - 300), K: 4/4

15
19
12.08.2022, A3

severomoravský (A - 500), K: 12/12

21
20
18.08.2022, Mizuno Tour 2022

LTC Houštka (B - 400), K: 8/8

16
21
25.08.2022, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
22
03.09.2022, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

30
23
09.09.2022, A4

HTK Třebíč (A - 500), K: 12/12

0
24
17.09.2022, O pohár města Čelákovice 2022

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

8
25
24.09.2022, A5

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

53
26
11.02.2022, A2

1. Vestecká sportovní o.s. (A - 800), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
413/24
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

16>8 Fencl, Majera - Tišer, Husak 6:2, 6:2
8>4 Fencl, Majera - Šlechta, Dostál 6:2, 6:4
4>2 Šuda, Ploc - Fencl, Majera 6:1, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 10 b.
26.02.2022

TK Neridé (B - 600), K: 8/8

16>8 Fencl, Köhler - Minx, Fidler 6:4, 6:3
8>4 Kollert, Černovický - Fencl, Köhler 6:4, 6:1
získané body: 16 b.
12.03.2022

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 600), K: 8/8

16>8 Fencl, Köhler - Klouček, Řeháček 5:7, 6:2, 1:0 (11)
8>4 Dujka, Svoboda - Fencl, Köhler 6:2, 6:0
získané body: 16 b.
19.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

8>4 Fencl, Marek - Slavík, LUKŠ 6:2, 6:4
4>2 Fencl, Marek - Mohamed, Fric 7:5, 6:7, 1:0
2>1 Eversfield, Šmejcký - Fencl, Marek 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 5/5

8>4 Fencl, Šmejcký - Rieser, Jedlička 6:3, 6:2
4>2 Fencl, Šmejcký - Hošpes, Mohamed 6:3, 2:6, 1:0 (5)
2>1 Fencl, Šmejcký - Roubal, Freiberg 6:4, 7:6 (6)
získané body: 20 b.
11.06.2022, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Fencl, Rychnavský - Kafka, Křížek 7:6 (5), 7:6 (5)
4>2 Fencl, Rychnavský - Hašek, Hašek 4:6, 6:2, 1:0
2>1 Fencl, Rychnavský - Žahour, Zeman 7:5, 6:4
získané body: 45 b.
21.07.2022, BLTC CUP

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Mikeš, Fencl - Vondráček, Šindelka 6:2, 6:4
8>4 Mikeš, Fencl - Kliment, Robenek 6:2, 1:6, 1:0 (4)
4>2 Wirgler, Vomela - Mikeš, Fencl 6:1, 6:4
získané body: 22 b.
06.08.2022

Sokol TK Kaplice (C - 300), K: 4/4

4>2 Fencl, Kafka - Suda, Zapletal 6:3, 6:2
2>1 Fencl, Kafka - Marek, Prášek 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
12.08.2022, A3

severomoravský (A - 500), K: 12/12

32>16 Fencl, Köhler - Kozel, Ambrož 6:4, 6:4
16>8 Fedor, Blaška - Fencl, Köhler 7:6 (5), 7:6 (4)
získané body: 21 b.
03.09.2022, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16>8 Köhler, Fencl - Hrnčíř, Přáda 6:2, 6:2
8>4 Köhler, Fencl - Zaporozhchenko, Kopylov 6:1, 6:0
4>2 Köhler, Fencl - Ambrož, Techlovský 7:5, 2:0, scr.
2>1 Fejka, Kotrba - Köhler, Fencl 6:1, 6:1
získané body: 30 b.
24.09.2022, A5

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

16>8 Černovický, Fencl - Drlík, Svoboda 1:6, 6:4, 1:0 (3)
8>4 Černovický, Fencl - Kotrc, Vymazal 1:6, 6:2, 1:0 (4)
4>2 Čepelík, Korolenko - Černovický, Fencl 6:1, 6:0
získané body: 53 b.