Český tenisový svaz

Tuša Robert

Datum narození:
14.02.2006
Platnost reg. do:
06.04.2023
Klub:
LOB S.A. Bohnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
608 (9)
 
 
 
2018
TK Horní Měcholupy
346 (12)
 
 
 
2019
TK Horní Měcholupy
148 (1)
632 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
 
189 (12)
 
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
120 (1)
444 (4)
 
2022-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
347 (6)
 
2022-L
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
395 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
07.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK HAMR, z.s. D
0
2.
03. 1.třída B
14.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - LTC Svoboda Praha A
0
1.
09. 3.třída B
30.04.2022, TK Ruzyně Praha C - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
1
2.
09. 3.třída B
28.05.2022, TJ Radlice C - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
1
3.
09. 3.třída B
04.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - TK Konstruktiva, z.s. B
0
4.
09. 3.třída B
18.06.2022, TJ Sokol Vysočany D - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
07.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK HAMR, z.s. D
0
2.
03. 1.třída B
14.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - LTC Svoboda Praha A
0
1.
09. 3.třída B
30.04.2022, TK Ruzyně Praha C - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
0
2.
09. 3.třída B
28.05.2022, TJ Radlice C - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
0
3.
09. 3.třída B
04.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - TK Konstruktiva, z.s. B
1
4.
09. 3.třída B
18.06.2022, TJ Sokol Vysočany D - LOB S.A. Bohnice, z.s. D
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

16>8 Tuša, Fára - Freiberg, Ambrož 5:7, 6:4, 1:0 (7)
8>4 Kalle, Rychlý - Tuša, Fára 6:2, 6:4
získané body: 5 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, SK OAZA Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s.
1
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
22. 1.třída B
15.05.2022, SK HAMR, z.s. C - LOB S.A. Bohnice, z.s.
4
4.
22. 1.třída B
29.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Horní Měcholupy A
0
5.
22. 1.třída B
05.06.2022, TJ Spoje Praha B - LOB S.A. Bohnice, z.s.
4
6.
22. 1.třída B
19.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Písnice A
1
7.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, SK OAZA Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s.
4
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
22. 1.třída B
15.05.2022, SK HAMR, z.s. C - LOB S.A. Bohnice, z.s.
4
4.
22. 1.třída B
29.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Horní Měcholupy A
0
5.
22. 1.třída B
05.06.2022, TJ Spoje Praha B - LOB S.A. Bohnice, z.s.
0
6.
22. 1.třída B
19.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Písnice A
3
7.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
6
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33