Český tenisový svaz

Komínek Kryštof

Datum narození:
08.05.2008
Platnost reg. do:
02.11.2024
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
61 (35)
590 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
14 (60)
417 (6)
 
 
2021
TK Sparta Praha
2 (1)
68 (25)
844 (3)
 
2022-Z
TK Sparta Praha
 
20 (35)
540 (4)
 
2022-L
TK Sparta Praha
 
11 (45)
387 (6)
 
2023-Z
TK Sparta Praha
 
8 (1)
296 (9)
 
2023-L
TK Sparta Praha
 
8 (1)
159 (12)
 
2024-Z
TK Sparta Praha
 
 
40 (30)
 
2024-L
TK Sparta Praha
 
 
38 (25)
443 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
25.05.2024 NT 02.06., Slavoj Český Brod - LTC Slovan Kladno B
4
2.
00 - Středočeská divize
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Český Brod - LTC Houštka C
3
3.
00 - Středočeská divize
01.06.2024 NT 16.06., TK Radošovice B - Slavoj Český Brod
12
4.
00 - Středočeská divize
11.05.2024 NT 19.05., F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
1
1.
02 - I. třída B
15.06.2024 NT 23.06., Sokol Říčany B - Slavoj Český Brod B
3
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
25.05.2024 NT 02.06., Slavoj Český Brod - LTC Slovan Kladno B
8
2.
00 - Středočeská divize
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Český Brod - LTC Houštka C
3
3.
00 - Středočeská divize
01.06.2024 NT 16.06., TK Radošovice B - Slavoj Český Brod
0
4.
00 - Středočeská divize
11.05.2024 NT 19.05., F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
1.
02 - I. třída B
15.06.2024 NT 23.06., Sokol Říčany B - Slavoj Český Brod B
7
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40
02.12.2023, B1

TK Neridé (B - 900), K: 9/9

16>8 Komínek, Kotrc - Kubec, Klofáč 6:4, 3:6, 1:0
8>4 Sršeň, Voleský - Komínek, Kotrc 5:7, 6:3, 1:0
získané body: 15 b.
09.03.2024, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Vaněk, Komínek - Šusta, Pošvář 6:1, 6:1
8>4 Lebiš, Vymazal - Vaněk, Komínek 6:2, 6:4
získané body: 48 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 Středočeská liga dorostu
26.05.2024 NT 01.06., Sokol Říčany - Slavoj Český Brod
9
2.
20 Středočeská liga dorostu
28.04.2024 NT 08.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
0
3.
20 Středočeská liga dorostu
02.06.2024 NT 08.06., LTC Houštka - Slavoj Český Brod
12
4.
20 Středočeská liga dorostu
05.05.2024 NT 11.05., TK SC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod
0
5.
20 Středočeská liga dorostu
12.05.2024 NT 25.05., Slavoj Český Brod - Pliskova Tennis Academy-Říčany
35
 Družstva celkem (2hra)
56
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
94
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
94

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 Středočeská liga dorostu
26.05.2024 NT 01.06., Sokol Říčany - Slavoj Český Brod
6
2.
20 Středočeská liga dorostu
28.04.2024 NT 08.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
23
3.
20 Středočeská liga dorostu
02.06.2024 NT 08.06., LTC Houštka - Slavoj Český Brod
9
4.
20 Středočeská liga dorostu
05.05.2024 NT 11.05., TK SC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod
0
5.
20 Středočeská liga dorostu
12.05.2024 NT 25.05., Slavoj Český Brod - Pliskova Tennis Academy-Říčany
0
 Družstva celkem (4hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
94
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
94