Český tenisový svaz

Petrofský David

Datum narození:
07.06.2007
Platnost reg. do:
04.02.2025
Klub:
TSM Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
111 (25)
342 (9)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
55 (35)
207 (12)
 
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
22 (1)
91 (20)
529 (4)
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
30 (45)
240 (9)
 
2022-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
5 (1)
140 (12)
 
2022-L
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
6 (1)
97 (15)
 
2023-Z
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
 
52 (25)
276 (6)
2023-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
39 (30)
159 (12)
2024-Z
TJ Sokol Vysočany
 
 
26 (35)
147 (12)
2024-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
16 (35)
128 (12)
26.01.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 4/4

8>4 Petrofský, Petrofský - Vacík, Wolf 7:6 (4), 7:5
4>2 Petrofský, Petrofský - Macek, Jílek 6:3, 6:2
2>1 Petrofský, Petrofský - Koubský, Šmejkal 6:3, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 14 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.04.2024, TJ Sokol Vysočany B - TENIS Klánovice A
12
2.
02. 1.třída A
04.05.2024, TK Ruzyně Praha A - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
02. 1.třída A
11.05.2024, TJ Sokol Vysočany B - TC Pankrác A
1
4.
02. 1.třída A
25.05.2024, TK Start Praha-Topolka B - TJ Sokol Vysočany B
3
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.04.2024, TJ Sokol Vysočany B - TENIS Klánovice A
0
2.
02. 1.třída A
04.05.2024, TK Ruzyně Praha A - TJ Sokol Vysočany B
3
3.
02. 1.třída A
11.05.2024, TJ Sokol Vysočany B - TC Pankrác A
1
4.
02. 1.třída A
25.05.2024, TK Start Praha-Topolka B - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24
02.12.2023, B1

TK Neridé (B - 900), K: 9/9

8>4 Fidler, Petrofský - Hanke, Derenin 6:0, 6:3
4>2 Vrtílka, Vaněk - Fidler, Petrofský 4:6, 7:6, 1:0
získané body: 22 b.
08.12.2023, A2

LTC Houštka (A - 1000), K: 12/12

16>8 Petrofský, Rosický - Šusta, Ulrich 6:2, 6:1
8>4 Petrofský, Rosický - Voleský, Novotný 3:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
4>2 Petrofský, Rosický - Chodora, Kesl 6:4, 6:2
2>1 Petrofský, Rosický - Fröhlich, Fröhlich 7:6 (5), 1:6, 1:0 (9)
získané body: 96 b.
10.02.2024, Halový oblastní přebor

Praha (P - 800), K: 10/9

16>8 Chodora, Petrofský - Eversfield, Novák 6:4, 6:1
8>4 Chodora, Petrofský - Tuša, Klíma 6:0, 6:1
4>2 Chodora, Petrofský - Kubec, Voleský 7:5, 6:2
2>1 Chodora, Petrofský - Dvořák, Brettl 6:4, 6:7 (3), 1:0 (7)
získané body: 48 b.
09.03.2024, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Petrofský, Kločurek - Dujka, Fedor 6:4, 6:4
8>4 Šmejkal, Košárko - Petrofský, Kločurek 6:3, 3:6, 1:0 (11)
získané body: 48 b.
18.05.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

16>8 Petrofský, Dvořák - Mohamed, Tichy 6:0, 6:4
8>4 Petrofský, Dvořák - Augustýn, Brettl 6:1, 6:3
4>2 Petrofský, Dvořák - Fidler, Kotrc 6:1, 6:1
2>1 Petrofský, Dvořák - Voleský, Stauch 6:7, 6:0, 1:0 (8)
získané body: 48 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
12
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - SK HAMR, z.s. B
6
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TK Olymp Praha A - TJ Sokol Vysočany A
12
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
8
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - SK HAMR, z.s. B
6
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TK Olymp Praha A - TJ Sokol Vysočany A
8
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52