Český tenisový svaz

Pugner Adam

Datum narození:
04.07.2008
Platnost reg. do:
05.11.2023
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Tatran Střešovice
390 (12)
 
 
 
2020
TJ Tatran Střešovice
169 (20)
 
 
 
2021
SK Aritma Praha
106 (1)
472 (4)
 
 
2022-Z
SK Aritma Praha
 
203 (9)
 
 
2022-L
SK Aritma Praha
 
185 (9)
 
 
2023
SK Aritma Praha
 
211 (1)
470 (4)
 
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 CHot, Prokš - Pugner, Goca 2:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
28.09.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

16>8 Goca, Pugner - Diefenbach, Kopylov 6:2, 6:1
8>4 Goca, Pugner - Tuša, Rieser scr.
4>2 Jumar, Duda - Goca, Pugner 6:2, 6:4
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
0
2.
21. 1.třída A
29.05.2022, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
1
4.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Aritma Praha B - LTC Modřany 2005 B
0
5.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
0
2.
21. 1.třída A
29.05.2022, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
2
4.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Aritma Praha B - LTC Modřany 2005 B
4
5.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
18.12.2021

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 10/10

32>16 Dymák, Šimek - Pugner, Brettl 4:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
05.02.2022

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 8/8

16>8 Witoš, Pugner - Motal, Šmíd 6:2, 3:6, 1:0
8>4 Dymák, Kreysa - Witoš, Pugner 6:2, 6:1
získané body: 16 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
30.04.2022, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s C
9
2.
31. 1.třída A
07.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha A
4
3.
31. 1.třída A
14.05.2022, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
6
4.
31. 1.třída A
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
4
5.
31. 1.třída A
04.06.2022, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha A
1
6.
31. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
30.04.2022, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s C
0
2.
31. 1.třída A
07.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha A
0
3.
31. 1.třída A
14.05.2022, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
5
4.
31. 1.třída A
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
1
5.
31. 1.třída A
04.06.2022, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha A
1
6.
31. 1.třída A
18.06.2022, SK Aritma Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
8
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38