Český tenisový svaz

Vrána Václav

Datum narození:
23.04.2009
Platnost reg. do:
17.10.2024
Klub:
Pliskova Tennis Academy-Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Žatec
265 (15)
 
 
 
2021
TK Žatec
129 (20)
609 (4)
 
 
2022-Z
TK Žatec
62 (1)
402 (4)
 
 
2022-L
TK Žatec
150 (1)
235 (6)
 
 
2023-Z
TK Žatec
 
69 (20)
 
 
2023-L
TK Oáza Říčany
 
56 (25)
879 (3)
 
2024-Z
Pliskova Tennis Academy-Říčany
 
31 (1)
465 (6)
 
2024-L
Pliskova Tennis Academy-Říčany
 
36 (1)
329 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, Žatec Cup B

TK Žatec (B - 900), K: 8/-

17
 Jednotlivci celkem
17/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, Žatec Cup B

TK Žatec (B - 900), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA 2A
27.04.2024, TK Krásné Březno A - TK Chomutov
1
2.
DA 2A
04.05.2024, TK Chomutov - Jiskra Velké Březno
1
3.
DA 2A
25.05.2024, TK Chomutov - Tenis Proboštov z.s. A
1
4.
DA 2A
15.06.2024, TK LTC Děčín - TK Chomutov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA 2A
27.04.2024, TK Krásné Březno A - TK Chomutov
1
2.
DA 2A
04.05.2024, TK Chomutov - Jiskra Velké Březno
0
3.
DA 2A
25.05.2024, TK Chomutov - Tenis Proboštov z.s. A
1
4.
DA 2A
15.06.2024, TK LTC Děčín - TK Chomutov
4
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
04.05.2024, DA 2A
TK Chomutov - Jiskra Velké Březno
team Koudelka, Vrána - Sobotka, Bejček 3:6, 6:3, 7:10
získané body: 0 b.
15.06.2024, DA 2A
TK LTC Děčín - TK Chomutov
team Řehák, Šlambor - Hanzlík, Vrána 6:1, 1:6, 0:1
získané body: 4 b.
25.11.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/5

16>8 Perůtka, Vrána - Holada, Pokorný 6:0, 6:0
8>4 Perůtka, Vrána - Tichy, LI 6:1, 5:7, 1:0 (5)
4>2 Perůtka, Vrána - Kollert, Sirotek scr.
2>1 Vávra, Jumar - Perůtka, Vrána 6:3, 1:6, 1:0 (7)
získané body: 13 b.
16.12.2023

TK Most (B - 800), K: 8/8

32>16 Dvořák Filip- Vrána Václav6:7 (4), 6:2, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
16.12.2023

TK Most (B - 800), K: 8/8

16>8 Eversfield, Köhler - Vrána, Pomahač 6:2, 7:5
získané body: 0 b.
24.02.2024

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

8>4 Vomela, Vrána - Hrnčíř, Kubica 6:2, 6:0
4>2 Vomela, Vrána - Vokroj, Freiberg 6:2, 6:0
2>1 Vomela, Vrána - Doležal, Trázník scr.
získané body: 14 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 Středočeská liga dorostu
28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka - Pliskova Tennis Academy-Říčany
4
1.
22 - I. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Slavoj Český Brod B - PTA - Říčany B
4
2.
22 - I. třída B
05.05.2024 NT 11.05., PTA - Říčany B - I. ČLTPK Čerčany
4
3.
22 - I. třída B
16.06.2024 NT 22.06., PTA - Říčany B - Tenisový klub Benátky
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 Středočeská liga dorostu
28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka - Pliskova Tennis Academy-Říčany
8
1.
22 - I. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Slavoj Český Brod B - PTA - Říčany B
4
2.
22 - I. třída B
05.05.2024 NT 11.05., PTA - Říčany B - I. ČLTPK Čerčany
5
3.
22 - I. třída B
16.06.2024 NT 22.06., PTA - Říčany B - Tenisový klub Benátky
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29