Datum narození: | 27.07.2010 |
Platnost reg. do: | 04.04.2025 |
Klub: | TK Milevsko, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK ZVVZ Milevsko | 825 (4) | |||
2022-Z | TK ZVVZ Milevsko | 1190 (3) | |||
2022-L | TK ZVVZ Milevsko | 1310 (3) | |||
2023-Z | TK ZVVZ Milevsko | 364 (1) | 453 (4) |
||
2023-L | TK Milevsko, z.s. | 469 (1) | 401 (6) |
||
2024-Z | TK Milevsko, z.s. | 279 (9) |
|||
2024-L | TK Milevsko, z.s. | 227 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, ISB GENETIC CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Ondřej | - | Tvrdý Patrik | 6:4, 7:6 (6) |
8>4 | Kij Samuel | - | Černý Ondřej | 4:6, 6:4, 1:0 (6) |
získané body: 10 b. |
02.12.2023Slavoj Český Brod (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Ondřej | - | Takáč Michal | 6:1, 6:3 |
8>4 | Homola Matyáš | - | Černý Ondřej | 6:2, 6:2 |
získané body: 16 b. |
02.12.2023Slavoj Český Brod (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Ondřej | - | Guerra Feijó Tomáš | 6:3, 7:6 (4) |
8>4 | Trojan Max | - | Černý Ondřej | 6:3, 6:2 |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Ondřej | - | Rázga Jakub | 6:1, 6:2 |
8>4 | Kocanda Petr | - | Černý Ondřej | 6:4, 6:1 |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Černý Ondřej | - | Mertl Ondřej | 6:1, 6:0 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Černý Ondřej | 6:0, 6:3 |
získané body: 9 b. |
09.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Ondřej | - | Raška Marek | 6:0, 6:1 |
8>4 | Holešovský Jan | - | Černý Ondřej | 6:2, 6:3 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Černý Ondřej | - | Michálek Jan | 6:4, 6:3 |
16>8 | Černý Ondřej | - | Pixa Nikolas | 6:4, 6:3 |
8>4 | Rezek Daniel | - | Černý Ondřej | 6:7, 6:3, 1:0 |
získané body: 13 b. |
23.03.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Stehlík, Hampl | - | Černý, Pixa | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
13.04.2024, Okresní přebor Písek TK Milevsko, z.s. (P - 200), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Černý Ondřej | - | Komárek Michal | 6:0, 6:0 |
4>2 | Černý Ondřej | - | Šimeček Martin | 6:0, 6:1 |
2>1 | Černý Ondřej | - | Šíp David | 6:1, 6:2 |
získané body: 30 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |