Český tenisový svaz

Černý Ondřej

Datum narození:
27.07.2010
Platnost reg. do:
04.04.2025
Klub:
TK Milevsko, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK ZVVZ Milevsko
825 (4)
 
 
 
2022-Z
TK ZVVZ Milevsko
1190 (3)
 
 
 
2022-L
TK ZVVZ Milevsko
1310 (3)
 
 
 
2023-Z
TK ZVVZ Milevsko
364 (1)
453 (4)
 
 
2023-L
TK Milevsko, z.s.
469 (1)
401 (6)
 
 
2024-Z
TK Milevsko, z.s.
 
279 (9)
 
 
2024-L
TK Milevsko, z.s.
 
227 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2024, TK Milevsko, z.s. - LTC Tábor 1903 B
0
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2024, TK Sezimovo Ústí A - TK Milevsko, z.s.
0
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2024, LTC VITON České Budějovice,z.s. B - TK Milevsko, z.s.
9
4.
09. Krajský přebor I.
26.5.2024, TK Milevsko, z.s. - TK SK Dobrá Voda u Č.B.
3
5.
09. Krajský přebor I.
02.6.2024, TK Pelhřimov B - TK Milevsko, z.s.
0
6.
09. Krajský přebor I.
16.6.2024, TK Milevsko, z.s. - LTC Humpolec
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2024, TK Milevsko, z.s. - LTC Tábor 1903 B
0
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2024, TK Sezimovo Ústí A - TK Milevsko, z.s.
0
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2024, LTC VITON České Budějovice,z.s. B - TK Milevsko, z.s.
0
4.
09. Krajský přebor I.
26.5.2024, TK Milevsko, z.s. - TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0
5.
09. Krajský přebor I.
02.6.2024, TK Pelhřimov B - TK Milevsko, z.s.
0
6.
09. Krajský přebor I.
16.6.2024, TK Milevsko, z.s. - LTC Humpolec
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11. KADET TOUR
27.4.2024, LTC Tábor 1903 - LTC VITON České Budějovice,z.s.
6
2.
11. KADET TOUR
04.5.2024, LTC Český Krumlov - LTC Tábor 1903
1
3.
11. KADET TOUR
11.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. - LTC Tábor 1903
1
4.
11. KADET TOUR
25.5.2024, LTC Tábor 1903 - LTC Humpolec
9
5.
11. KADET TOUR
01.6.2024, TK Sezimovo Ústí - LTC Tábor 1903
1
6.
11. KADET TOUR
15.6.2024, LTC Tábor 1903 - TK Písek
4
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11. KADET TOUR
27.4.2024, LTC Tábor 1903 - LTC VITON České Budějovice,z.s.
8
2.
11. KADET TOUR
04.5.2024, LTC Český Krumlov - LTC Tábor 1903
1
3.
11. KADET TOUR
11.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. - LTC Tábor 1903
0
4.
11. KADET TOUR
25.5.2024, LTC Tábor 1903 - LTC Humpolec
0
5.
11. KADET TOUR
01.6.2024, TK Sezimovo Ústí - LTC Tábor 1903
3
6.
11. KADET TOUR
15.6.2024, LTC Tábor 1903 - TK Písek
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35
11.5.2024, 11. KADET TOUR
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. - LTC Tábor 1903
team Slanina Ondřej - Černý Ondřej 0:6, 0:6
získané body: 1 b.
team - Černý scr.
získané body: 0 b.