Datum narození: | 20.10.2007 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | TCM Dubeč, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | TŠ Hostivař | 1041 (4) | |||
2019 | TŠ Hostivař | 401 (12) | |||
2020 | TŠ Hostivař | 204 (1) | 932 (3) |
||
2021 | TCM Dubeč, z.s. | 355 (6) |
|||
2022-Z | TCM Dubeč, z.s. | 565 (3) | |||
2022-L | TCM Dubeč, z.s. | 519 (4) | |||
2023-Z | TCM Dubeč, z.s. | 288 (9) | 822 (3) | ||
2023-L | TCM Dubeč, z.s. | 272 (9) | 779 (3) | ||
2024-Z | TCM Dubeč, z.s. | 195 (12) | |||
2024-L | TCM Dubeč, z.s. | 197 (12) | 788 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | 14 |
2 | 24.02.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | 10 |
Jednotlivci celkem | 24/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | - |
2 | 24.02.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
17.02.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pešta Richard | - | Kubeš Jiří | 6:0, 6:1 |
8>4 | Pešta Richard | - | Šiler Martin | scr. |
4>2 | Reitinger David | - | Pešta Richard | 6:4, 6:4 |
získané body: 14 b. |
17.02.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pešta Richard | - | Horčák Václav | 6:1, 6:0 |
16>8 | Pešta Richard | - | Klofáč Tobiáš | 7:5, 6:4 |
8>4 | Leipner Petr | - | Pešta Richard | 7:5, 6:4 |
získané body: 10 b. |
24.02.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 15. 4.třída D 27.04.2024, TK Sport Kolovraty C - TCM Dubeč, z.s. |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 15. 4.třída D 27.04.2024, TK Sport Kolovraty C - TCM Dubeč, z.s. |
3 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
27.04.2024, 15. 4.třída D TK Sport Kolovraty C - TCM Dubeč, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tichy Tomas | - | Pešta Richard | 6:1, 7:5 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, 15. 4.třída D TK Sport Kolovraty C - TCM Dubeč, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tichy, Hýbl | - | Pešta, Lamža | 6:3, 3:6, 5:10 |
získané body: 3 b. |
27.01.2024, Pohár Karlovarského krajeTCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jirásek Milan | - | Pešta Richard | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, Pohár Karlovarského krajeTCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kollert, Sirotek | - | Pešta, Migdal | 6:4, 6:7 10:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Lob cupLOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pešta Richard | - | Mitáš Jakub | 6:3, 6:3 |
16>8 | Voleský Daniel | - | Pešta Richard | 6:4, 7:6 |
získané body: 17 b. |
03.02.2024, Lob cupLOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pešta, Martinovič | - | Aparin Alaoui, Ambrož | 4:6, 6:4, 1:0 |
8>4 | Voleský, Novotný | - | Pešta, Martinovič | 6:3, 6:3 |
získané body: 12 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Duda Adam | - | Pešta Richard | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.03.2024, O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pešta Richard | - | Kotrba Adam | 6:3, 6:1 |
16>8 | Derenin Matyáš | - | Pešta Richard | 6:3, 7:6 (5) |
získané body: 17 b. |
23.03.2024TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Köhler Matěj | - | Pešta Richard | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Tuša, Kubec | - | Hofman, Pešta | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 25. 2.třída C 28.04.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - TCM Dubeč, z.s. |
4 |
2. | 25. 2.třída C 05.05.2024, TCM Dubeč, z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 7 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 13 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 13 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 25. 2.třída C 28.04.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - TCM Dubeč, z.s. |
4 |
2. | 25. 2.třída C 05.05.2024, TCM Dubeč, z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 6 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 13 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 13 |
28.04.2024, 25. 2.třída C Pála Vízner Tennis z.s. - TCM Dubeč, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kodada Jan | - | Pešta Richard | 1:6, 2:6 |
získané body: 4 b. |
28.04.2024, 25. 2.třída C Pála Vízner Tennis z.s. - TCM Dubeč, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kodada, Volín | - | Pešta, Lamža | 3:6, 2:6 |
získané body: 4 b. |
05.05.2024, 25. 2.třída C TCM Dubeč, z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pešta Richard | - | Valenta Jan | 6:0, 6:0 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024, 25. 2.třída C TCM Dubeč, z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pešta, Lamža | - | Valenta, Knoll | 6:0, 6:1 |
získané body: 2 b. |