Český tenisový svaz

Pešta Richard

Datum narození:
20.10.2007
Platnost reg. do:
17.04.2023
Klub:
TCM Dubeč, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TŠ Hostivař
1041 (4)
 
 
 
2019
TŠ Hostivař
401 (12)
 
 
 
2020
TŠ Hostivař
204 (1)
932 (3)
 
 
2021
TCM Dubeč, z.s.
 
355 (6)
 
 
2022-Z
TCM Dubeč, z.s.
 
 
565 (3)
 
2022-L
TCM Dubeč, z.s.
 
 
519 (4)
 
2023
TCM Dubeč, z.s.
 
 
288 (9)
823 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
14.4.třída C
30.04.2022, Tempo Praha C - TCM Dubeč, z.s.
1
2.
14.4.třída C
07.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Královice B
1
3.
14.4.třída C
28.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK EMA o.s. A
1
4.
14.4.třída C
04.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TJ Sokol Stodůlky
1
5.
14.4.třída C
18.06.2022, TK Montáže, z.s. - TCM Dubeč, z.s.
1
6.
14.4.třída C
25.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TopTennis Xaverov s.r.o. B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
14.4.třída C
30.04.2022, Tempo Praha C - TCM Dubeč, z.s.
1
2.
14.4.třída C
07.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Královice B
0
3.
14.4.třída C
28.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK EMA o.s. A
0
4.
14.4.třída C
04.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TJ Sokol Stodůlky
1
5.
14.4.třída C
18.06.2022, TK Montáže, z.s. - TCM Dubeč, z.s.
1
6.
14.4.třída C
25.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TopTennis Xaverov s.r.o. B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
09.08.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

8>4 Brettl, Pešta - Klement, Jaroš 6:0, 6:0
4>2 Brettl, Stichenwirth - Brettl, Pešta 6:3, 6:3
získané body: 7 b.
13.08.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

8>4 Brázda, Pešta - Čapek, Rampír 6:4, 3:6, 1:0 (5)
4>2 Kusák, Rat - Brázda, Pešta 5:7, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 7 b.
27.08.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

4>2 Lamža, Pešta - Wolf, Wolf 6:1, 6:0
2>1 Vaníček, Kuba - Lamža, Pešta 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
10.09.2022

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: -/4

4>2 Bisek, Pešta - Procházka, Zeibrlich 6:1, 6:1
2>1 Hošpes, Kraus - Bisek, Pešta 7:6, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
01.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK Horní Měcholupy B
1
2.
25. 2.třída C
08.05.2022, TK Ruzyně Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
3.
25. 2.třída C
15.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TGC Kunratice A
0
4.
25. 2.třída C
29.05.2022, LTC Podolí Praha - TCM Dubeč, z.s.
3
5.
25. 2.třída C
05.06.2022, Pála Vízner Tennis z.s. A - TCM Dubeč, z.s.
1
6.
25. 2.třída C
19.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TCD Donovalská
1
7.
25. 2.třída C
26.06.2022, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TCM Dubeč, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
01.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK Horní Měcholupy B
1
2.
25. 2.třída C
08.05.2022, TK Ruzyně Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
3.
25. 2.třída C
15.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TGC Kunratice A
2
4.
25. 2.třída C
29.05.2022, LTC Podolí Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
5.
25. 2.třída C
05.06.2022, Pála Vízner Tennis z.s. A - TCM Dubeč, z.s.
1
6.
25. 2.třída C
19.06.2022, TCM Dubeč, z.s. - TCD Donovalská
1
7.
25. 2.třída C
26.06.2022, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TCM Dubeč, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11