Český tenisový svaz

Knoll Sebastian

Datum narození:
22.10.2010
Platnost reg. do:
11.05.2024
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
Pliskova Tennis Academy,
288 (9)
 
 
 
2022-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
227 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TJ Červený Kostelec A
1
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0
4.
32 - Královéhradecký krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - Tenisový klub Eden B
1
5.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, Lokomotiva Trutnov B - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TJ Červený Kostelec A
0
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
5
4.
32 - Královéhradecký krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - Tenisový klub Eden B
1
5.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, Lokomotiva Trutnov B - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
19.02.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

8>4 Grasev Vítek- Knoll Sebastian6:4, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
26.03.2022

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/5

8>4 Nejedlý, Knoll - Bláha, Mrazek 6:4, 3:6, 1:0 (5)
4>2 Nejedlý, Knoll - Fiala, Klika 7:5, 6:4
2>1 Elsnic, Ječmínek - Nejedlý, Knoll 6:1, 6:3
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022 NT 11.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Pernštýn 1897 Pardubice
0
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, LTC Pardubice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
4
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022 NT 3.7.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TO TJ Svitavy
0
1.
42 - Královéhradecký krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TC Dvůr Králové, z.s. B
4
2.
42 - Královéhradecký krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Eden A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
4
3.
42 - Královéhradecký krajský přebor
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - Lokomotiva Trutnov A
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022 NT 11.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Pernštýn 1897 Pardubice
0
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, LTC Pardubice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
4
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022 NT 3.7.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TO TJ Svitavy
0
1.
42 - Královéhradecký krajský přebor
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - TC Dvůr Králové, z.s. B
3
2.
42 - Královéhradecký krajský přebor
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Eden A - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
3
3.
42 - Královéhradecký krajský přebor
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK C - Lokomotiva Trutnov A
4
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30