Český tenisový svaz

Moravec Adam

Datum narození:
05.11.2011
Platnost reg. do:
14.12.2024
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
Tennis Hill Havířov o.s.
634 (6)
 
 
 
2022-L
Tennis Hill Havířov o.s.
374 (9)
 
 
 
2023-Z
Tennis Hill Havířov o.s.
276 (12)
 
 
 
2023-L
SK Vítkovice 1926-Ridera,
209 (12)
698 (3)
 
 
2024-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
168 (1)
248 (9)
 
 
2024-L
TK TENNISPOINT FM
255 (1)
151 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04..2024, TK TENNISPOINT FM - Městský tenisový klub Karviná B
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2024, TK TENNISPOINT FM - SK Vitality Slezsko o.s. A
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04..2024, TK TENNISPOINT FM - Městský tenisový klub Karviná B
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM
0
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2024, TK TENNISPOINT FM - SK Vitality Slezsko o.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
20.01.2024

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 4/4

8>4 Moravec, Hubcej - Mudra, Lukáš 6:0, 6:3
4>2 Moravec, Hubcej - Urubek, Komárek 6:3, 6:0
2>1 Moravec, Hubcej - Fiala, Veselý 6:1, 6:1
získané body: 14 b.
10.02.2024, IVECO BUS CUP 2024

LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4

4>2 Moravec, Pešek - Gerišer, Šmejc 7:5, 6:3
2>1 Moravec, Pešek - Nosek, Mazal 6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
získané body: 14 b.
02.03.2024

Tenis Tábor (B - 800), K: 8/8

16>8 Moravec, Hubcej - Boček, Rezek 6:3, 6:3
8>4 Barina, Turek - Moravec, Hubcej 6:1, 6:1
získané body: 12 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2024, TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A
4
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2024, TJ Zbrojovka Vsetín A - TK TENNISPOINT FM
4
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - TK TENNISPOINT FM
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
27.04.2024, TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A
0
2.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2024, TJ Zbrojovka Vsetín A - TK TENNISPOINT FM
0
3.
Oblastní přebor skupina A
04.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - TK TENNISPOINT FM
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8