Český tenisový svaz

Havlásek Vojtěch

Datum narození:
29.11.2011
Platnost reg. do:
07.10.2023
Klub:
TC Dvůr Králové, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TC Dvůr Králové, z.s.
236 (12)
 
 
 
2022-L
TC Dvůr Králové, z.s.
162 (15)
 
 
 
2023
TC Dvůr Králové, z.s.
106 (20)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
7.5.2022 NT 15.5.2022, TC Dvůr Králové, z.s. B - TK Dynamo Hradec Králové
1
2.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
3.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
18.6.2022 NT 26.6.2022, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Hořice
1
4.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
30.4.2022 NT 8.5.2022, TJ Chlumec n/Cidlinou - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
7.5.2022 NT 15.5.2022, TC Dvůr Králové, z.s. B - TK Dynamo Hradec Králové
0
2.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
3.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
18.6.2022 NT 26.6.2022, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Hořice
1
4.
34 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
30.4.2022 NT 8.5.2022, TJ Chlumec n/Cidlinou - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Kvalifikace HOP VČOTS

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 400), K: 5/5

27
2
04.12.2021, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 500), K: 4/4

20
3
11.12.2021, Poděbradský pohár 2021

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: 5/5

20
4
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 6/6

20
5
26.12.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/6

0
6
08.01.2022, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
15.01.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

15
8
29.01.2022

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
9
05.02.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

20
10
12.02.2022, Wilson Cup

Wilson tenis centrum z.s. (C - 500), K: 6/6

0
11
19.02.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

0
12
26.02.2022, Wilson Cup

Wilson tenis centrum z.s. (C - 500), K: 5/5

0
13
12.03.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/-

20
14
19.03.2022, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 5/5

15
15
26.03.2022, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

15
16
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
17
09.07.2022

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/-

0
18
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 5/5

27
19
18.07.2022, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 9/8

40
20
23.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 9/-

0
21
27.07.2022, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 12/-

34
22
13.08.2022, Tesla Cup 2022

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 5/-

20
23
26.08.2022, A4

LTK Klatovy (A - 500), K: 12/12

0
24
02.09.2022, A5

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 500), K: 12/12

34
25
10.09.2022, Granit Cup

TJ Žďár nad Sázavou (B - 400), K: 9/9

0
26
17.09.2022

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
349/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Kvalifikace HOP VČOTS

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 400), K: 5/5

10
2
04.12.2021, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
11.12.2021, Poděbradský pohár 2021

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: 5/5

20
4
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 6/6

14
5
26.12.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/6

0
6
08.01.2022, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
15.01.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

15
8
29.01.2022

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

24
9
05.02.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

0
10
12.02.2022, Wilson Cup

Wilson tenis centrum z.s. (C - 500), K: 6/6

14
11
19.02.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

15
12
26.02.2022, Wilson Cup

Wilson tenis centrum z.s. (C - 500), K: 5/5

15
13
12.03.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/-

-
14
19.03.2022, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 5/5

10
15
26.03.2022, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

15
16
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

22
17
09.07.2022

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/-

-
18
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 5/5

15
19
18.07.2022, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 9/8

0
20
23.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 9/-

-
21
27.07.2022, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
22
13.08.2022, Tesla Cup 2022

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 5/-

-
23
26.08.2022, A4

LTK Klatovy (A - 500), K: 12/12

0
24
02.09.2022, A5

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 500), K: 12/12

21
25
10.09.2022, Granit Cup

TJ Žďár nad Sázavou (B - 400), K: 9/9

0
26
17.09.2022

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
247/21
19.02.2022

TK Choceň (C - 500), K: 4/4

4>2 Havlásek, Šuda - Grasev, Úlehla 6:1, 2:6, 1:0 (4)
2>1 Havlásek, Šuda - Brusenbauch, Šmejc 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 5/5

4>2 Havlásek, Nosek - Pronco, Malinský 6:2, 6:1
2>1 Cecava, Brusenbauch - Havlásek, Nosek 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
26.08.2022, A4

LTK Klatovy (A - 500), K: 12/12

32>16 Vurm, Koc - Havlásek, Poddaný 6:3, 6:1
získané body: 0 b.