Český tenisový svaz

Gerišer David

Datum narození:
25.02.2011
Platnost reg. do:
20.10.2022
Klub:
TO TJ Svitavy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TO TJ Svitavy
179 (15)
 
 
 
2022-L
TO TJ Svitavy
98 (20)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022 NT 3.7.2022, TO TJ Svitavy - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022 NT 3.7.2022, TO TJ Svitavy - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TO TJ Svitavy - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
3
2.
33 - Pardubický krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TO TJ Svitavy - TO TJ Tesla Pardubice B
3
3.
33 - Pardubický krajský přebor
25.6.2022 NT 2.7.2022, TO TJ Svitavy - TK Ústí n. Orlicí
0
4.
33 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TO TJ Svitavy - TK Česká Třebová, z.s B
0
5.
33 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
3
6.
33 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TC Chrudim z.s. - TO TJ Svitavy
1
7.
33 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Svitavy
3
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, TO TJ Svitavy - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TO TJ Svitavy - TO TJ Tesla Pardubice B
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
25.6.2022 NT 2.7.2022, TO TJ Svitavy - TK Ústí n. Orlicí
0
4.
33 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TO TJ Svitavy - TK Česká Třebová, z.s B
2
5.
33 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
3
6.
33 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, TC Chrudim z.s. - TO TJ Svitavy
1
7.
33 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK Letohrad - TO TJ Svitavy
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20
04.12.2021

TK Pelhřimov (B - 600), K: 11/11

16>8 Lelek, Gerišer - Nováček, Jedlička 6:3, 7:6 (4)
8>4 Mikeš, Maršík - Lelek, Gerišer 6:1, 6:1
získané body: 28 b.
29.01.2022

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

32>16 Gerišer David- Koc Rafael1:6, 6:4, 6:2
16>8 Motal David- Gerišer David3:6, 7:6 (4), 6:1
získané body: 35 b.
19.02.2022, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 500), K: 5/4

8>4 Gerišer David- Tvrdý Patrik6:0, 6:0
4>2 Gerišer David- Lelek Petr6:3, 1:6, 1:0 (8)
2>1 Jastrábek Vít- Gerišer David6:1, 6:7 (5), 1:0 (6)
získané body: 27 b.
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/8

16>8 Drábek, Rusňák - Gerišer, Roček 7:6 (5), 6:2
získané body: 0 b.
09.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

32>16 Gerišer, Nosek - Šenk, Trunečka 6:4, 1:6, 1:0 (8)
16>8 Rousek, Klar - Gerišer, Nosek 6:3, 6:3
získané body: 8 b.
06.08.2022

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

8>4 Jastrábek, Gerišer - Telnar, Günther 6:2, 6:2
4>2 Šuda, Vurm - Jastrábek, Gerišer 6:3, 7:5
získané body: 22 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, LTC Pardubice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
3
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2022 NT 25.6.2022, TC Dvůr Králové, z.s. A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
15
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Česká Třebová, z.s. A
4
4.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
9
5.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
6
 Družstva celkem (2hra)
37
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
64

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, LTC Pardubice A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
4
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2022 NT 25.6.2022, TC Dvůr Králové, z.s. A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
12
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.5.2022 NT 28.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Česká Třebová, z.s. A
0
4.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.5.2022 NT 4.6.2022, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
8
5.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
6
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
64