Český tenisový svaz

Nosek Adam

Datum narození:
02.04.2011
Platnost reg. do:
15.11.2022
Klub:
TK Kvasiny
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK Kvasiny
278 (12)
542 (3)
 
 
2022-L
TK Kvasiny
213 (12)
641 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
06.08.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 300), K: 4/4

8>4 Nosek, Nosek - Hudec, Kujal 6:4, 6:0
4>2 Nosek, Nosek - Kovář, Chadima 6:1, 7:6 (12)
2>1 Salivar, Vondruška - Nosek, Nosek 6:3, 6:1
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, Tenisový klub Eden B - TK Kvasiny
4
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
1
4.
32 - Královéhradecký krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, Lokomotiva Trutnov B - TK Kvasiny
1
5.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK Kvasiny - TJ Červený Kostelec A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
7.5.2022 NT 15.5.2022, Tenisový klub Eden B - TK Kvasiny
4
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TK Kvasiny - TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0
4.
32 - Královéhradecký krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, Lokomotiva Trutnov B - TK Kvasiny
1
5.
32 - Královéhradecký krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK Kvasiny - TJ Červený Kostelec A
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
26.02.2022

TK Letohrad (C - 500), K: 4/4

16>8 Nosek Adam- Herník Vojtěch6:3, 3:6, 1:0
8>4 Nosek Adam- Kačaras Jan6:4, 6:4
4>2 Nosek Adam- Florian Matěj6:1, 6:2
2>1 Nosek Adam- Šimek Oliver6:3, 6:0
získané body: 30 b.
26.02.2022

TK Letohrad (C - 500), K: 4/4

8>4 Nosek, Florian - Herník, Šimek 6:4, 6:1
4>2 Nosek, Florian - Florián, Brusenbauch 2:6, 7:5, 1:0
2>1 Hošek, Grasev - Nosek, Florian 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
09.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

32>16 Gerišer, Nosek - Šenk, Trunečka 6:4, 1:6, 1:0 (8)
16>8 Rousek, Klar - Gerišer, Nosek 6:3, 6:3
získané body: 8 b.
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 5/5

16>8 Pilný Matouš- Nosek Adam7:6 (5), 6:0
získané body: 0 b.
16.07.2022

TK Choceň (C - 300), K: 5/5

4>2 Havlásek, Nosek - Pronco, Malinský 6:2, 6:1
2>1 Cecava, Brusenbauch - Havlásek, Nosek 6:3, 6:3
získané body: 15 b.