Český tenisový svaz

Freiberg Radim

Datum narození:
25.06.2008
Platnost reg. do:
19.11.2026
Klub:
TSM Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Tatran Střešovice
482 (9)
 
 
 
2020
TJ Tatran Střešovice
325 (12)
 
 
 
2021
TJ Tatran Střešovice
445 (1)
572 (4)
 
 
2022-Z
TJ Tatran Střešovice
 
225 (9)
 
 
2022-L
TC VŠ Praha
 
184 (9)
 
 
2023-Z
TC VŠ Praha
 
203 (1)
493 (4)
 
2023-L
TC VŠ Praha
 
515 (1)
345 (6)
 
2024-Z
TC VŠ Praha
 
 
253 (9)
 
2024-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
218 (9)
898 (3)
18.11.2023

TJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/2

16>8 Freiberg, Brettl - Diefenbach, Kopylov 6:1, 5:7, 1:0
8>4 Freiberg, Brettl - Kunc, Kufa 4:6, 6:3, 1:0
4>2 Pomahač, Sedlatý - Freiberg, Brettl 6:4, 6:2
získané body: 4 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11 - III. třída E
27.04.2024 NT 01.05., Sokol Kamýk n.Vlt. - Tenis Dobříš B
1
2.
11 - III. třída E
25.05.2024 NT 02.06., Baník Příbram B - Sokol Kamýk n.Vlt.
1
3.
11 - III. třída E
04.05.2024 NT 12.05., TC VITALITY Březnice - Sokol Kamýk n.Vlt.
0
4.
11 - III. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Sokol Kamýk n.Vlt. - Spartak Rožmitál B
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11 - III. třída E
27.04.2024 NT 01.05., Sokol Kamýk n.Vlt. - Tenis Dobříš B
1
2.
11 - III. třída E
25.05.2024 NT 02.06., Baník Příbram B - Sokol Kamýk n.Vlt.
1
3.
11 - III. třída E
04.05.2024 NT 12.05., TC VITALITY Březnice - Sokol Kamýk n.Vlt.
0
4.
11 - III. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Sokol Kamýk n.Vlt. - Spartak Rožmitál B
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
28.12.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5

8>4 Freiberg, Ambrož - Krejčík, Fric 7:6 (6), 6:3
4>2 Čížek, Bryol - Freiberg, Ambrož 6:3, 6:3
získané body: 9 b.
17.02.2024, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 800), K: 4/4

4>2 Hofman, Freiberg - Klein, Karásek 6:7 (5), 6:2, 1:0 (8)
2>1 Hofman, Freiberg - Ambrož, Zedek 6:4, 7:6
získané body: 14 b.
24.02.2024

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

8>4 Vokroj, Freiberg - Jacenko, Hrubeš 6:2, 7:6 (4)
4>2 Vomela, Vrána - Vokroj, Freiberg 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
02.03.2024

LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 5/5

8>4 Freiberg, Pugner - Novotný, Roubík 6:3, 6:2
4>2 Freiberg, Pugner - Bryol, Čížek 7:5, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Freiberg, Pugner - Andr, Zedek 7:5, 7:5
získané body: 19 b.
18.05.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

32>16 Hofman, Freiberg - Jandourek, Novotný 5:7, 6:4, 1:0
16>8 Hanke, Kubec - Hofman, Freiberg 6:1, 6:1
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s.
6
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - TC ESO Praha z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s.
9
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - TC ESO Praha z.s.
5
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23