Český tenisový svaz

Svoboda Jan

Datum narození:
04.11.2009
Platnost reg. do:
18.11.2021
Klub:
SK Jundrov Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Jundrov Brno
518 (9)
 
 
 
2021
SK Jundrov Brno
249 (12)
 
 
 
20.07.2021

TK Blansko (C - 300), K: 5/5

16>8 Svoboda, Mudra - KOŠŤÁL, Hlouch 6:3, 3:6, 1:0 (6)
8>4 Mazal, Kučera - Svoboda, Mudra 6:0, 6:1
získané body: 7 b.
07.08.2021

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

16>8 Mudra, Svoboda - KOŠŤÁL, Klíma 7:6 (2), 6:7 (1), 1:0 (4)
8>4 Mazal, Kučera - Mudra, Svoboda 6:3, 6:1
získané body: 5 b.
24.08.2021, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

16>8 Svoboda, Mlčůch - Šmejc, Papajík 2:6, 6:2, 1:0 (8)
8>4 Svoboda, Mlčůch - Remeš, Brtník 7:6 (1), 6:4
4>2 Brusenbauch, Řezanina - Svoboda, Mlčůch 6:3, 6:2
získané body: 7 b.
04.09.2021

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

8>4 Svoboda, Mlčůch - Šíma, Svoboda 6:4, 6:1
4>2 Svoboda, Mlčůch - Kašparovský, Sandecky 6:2, 6:3
2>1 CEBÁK, Kuba - Svoboda, Mlčůch 6:3, 7:6 (8)
získané body: 5 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA CS
29.5.2021, Sokol Brno Žabovřesky - SK Jundrov Brno
1
2.
III.TŘÍDA CS
5.6.2021, TK Dolní Dunajovice,spolek - SK Jundrov Brno
3
3.
III.TŘÍDA CS
19.6.2021, SK Jundrov Brno - TC Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA CS
29.5.2021, Sokol Brno Žabovřesky - SK Jundrov Brno
1
2.
III.TŘÍDA CS
5.6.2021, TK Dolní Dunajovice,spolek - SK Jundrov Brno
2
3.
III.TŘÍDA CS
19.6.2021, SK Jundrov Brno - TC Brno C
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
24.07.2021

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda Jan- Krňávek Daniel6:1, 7:5
4>2 Svoboda Jan- Hegr Tomáš6:4, 3:6, 1:0 (11)
2>1 Mlčůch Martin- Svoboda Jan6:2, 6:3
získané body: 20 b.
27.07.2021

TK Blansko (C - 300), K: 4/4

4>2 Vurm, Barina - Svoboda, Komárek 6:3, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
30.5.2021, Tenisový klub Tesla Brno - SK Tenis Tišnov
1
2.
I.TŔÍDA M
6.6.2021, TC Bajda Kroměříž - Tenisový klub Tesla Brno
6
3.
I.TŔÍDA M
20.6.2021, TC Brno B - Tenisový klub Tesla Brno
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
30.5.2021, Tenisový klub Tesla Brno - SK Tenis Tišnov
1
2.
I.TŔÍDA M
6.6.2021, TC Bajda Kroměříž - Tenisový klub Tesla Brno
0
3.
I.TŔÍDA M
20.6.2021, TC Brno B - Tenisový klub Tesla Brno
7
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21