Datum narození: | 23.03.2009 |
Platnost reg. do: | 19.11.2024 |
Klub: | TC BORS CLUB |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TC BORS CLUB-STK Břeclav | 402 (12) | |||
2021 | TC BORS CLUB-STK Břeclav | 163 (15) | 504 (4) |
||
2022-Z | TC BORS CLUB | 78 (1) | 186 (9) |
||
2022-L | TC BORS CLUB | 174 (1) | 188 (9) |
||
2023-Z | TC BORS CLUB | 90 (20) |
728 (3) | ||
2023-L | TC BORS CLUB | 77 (20) |
563 (4) | ||
2024-Z | TC BORS CLUB | 38 (1) |
271 (9) | ||
2024-L | TC BORS CLUB | 46 (1) |
228 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Průdek Šimon | - | Brtník Jan | 6:3, 6:4 |
8>4 | Rybka Jan | - | Průdek Šimon | 6:1, 6:3 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023, BORS CupTC BORS CLUB (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Kuchař Saša | 6:4, 6:2 |
16>8 | Průdek Šimon | - | Vondráček Robert | 6:0, 6:1 |
8>4 | Raštica Jan | - | Průdek Šimon | 6:4, 6:3 |
získané body: 13 b. |
13.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Merta Jakub | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
16>8 | Průdek Šimon | - | Doležal David | 7:5, 6:1 |
8>4 | Jurda Tomáš | - | Průdek Šimon | 4:6, 6:3, 1:0 (3) |
získané body: 13 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Merta Jakub | 6:3, 6:2 |
16>8 | Průdek Šimon | - | Žák Filip | 6:2, 6:2 |
8>4 | Koryťák Vojtěch | - | Průdek Šimon | 6:2, 6:4 |
získané body: 13 b. |
03.02.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kliment Matúš | - | Průdek Šimon | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Němeček Marek | - | Průdek Šimon | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Blažek Ctirad | 6:1, 6:1 |
16>8 | Průdek Šimon | - | Žák Filip | 6:1, 6:4 |
8>4 | Macháček David | - | Průdek Šimon | 6:3, 6:3 |
získané body: 13 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hrubý Václav Augustin | - | Průdek Šimon | 4:6, 6:2, 1:0 (5) |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.03.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Kněžínek Filip | 6:4, 6:4 |
16>8 | Průdek Šimon | - | Brtník Jan | 7:5, 6:0 |
8>4 | Průdek Šimon | - | Gebel Jáchym | 6:7 (4), 6:3, 1:0 (3) |
4>2 | Doležal David | - | Průdek Šimon | 7:5, 6:4 |
získané body: 19 b. |
23.03.2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Průdek Šimon | - | Všetečka Josef | 6:2, 6:2 |
16>8 | Jurda Tomáš | - | Průdek Šimon | 6:7, 6:0, 1:0 |
získané body: 17 b. |
23.03.2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dufek, Průdek | - | Schaur, Přistoupil | 6:2, 4:6, 1:0 |
8>4 | Hruška, Páleníček | - | Dufek, Průdek | 6:4, 6:4 |
získané body: 12 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kotrc Aleš | - | Průdek Šimon | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |