Datum narození: | 26.06.2009 |
Platnost reg. do: | 06.11.2024 |
Klub: | TK SC OSTRAVA |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TK SC OSTRAVA | 221 (15) | |||
2021 | TK SC OSTRAVA | 89 (25) | 504 (4) |
||
2022-Z | TK SC OSTRAVA | 67 (1) | 218 (9) |
||
2022-L | TK SC OSTRAVA | 159 (1) | 170 (9) |
||
2023-Z | TK SC OSTRAVA | 120 (15) |
780 (3) | ||
2023-L | TK SC OSTRAVA | 109 (15) |
495 (4) | ||
2024-Z | TK SC OSTRAVA | 57 (1) |
339 (9) |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Franc Jakub | - | Naňák Daniel | 6:0, 6:0 |
16>8 | Martinovič Filip | - | Franc Jakub | 6:0, 6:0 |
získané body: 9 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuneta, Rybka | - | Franc, Onderka | 6:4, 4:6, 1:0 (10) |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Lukáš Nikolas | - | Franc Jakub | 7:6 (5), 6:3 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pečonka Jaromír | - | Franc Jakub | 7:6 (3), 3:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Beneš, Pečonka | - | Horák, Franc | 6:4, 7:6 (1) |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Franc Jakub | - | Tomica Daniel | 6:1, 6:2 |
16>8 | Franc Jakub | - | Jendřejek Daniel | 6:0, 6:0 |
8>4 | Rojíček Daniel | - | Franc Jakub | 6:2, 4:6, 1:0 (11) |
získané body: 13 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Franc Jakub | - | Dvořák Jakub | 6:4, 6:3 |
16>8 | Franc Jakub | - | Spáčil Jan | 6:4, 6:1 |
8>4 | Rojíček Daniel | - | Franc Jakub | 3:6, 6:2, 1:0 (9) |
získané body: 13 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rojíček, Hrbáč | - | Konečný, Franc | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Horský Tobiáš | - | Franc Jakub | 6:0, 4:6, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sýkora, Syryčanský | - | Horský, Franc | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Franc Jakub | - | Jendřejek Daniel | 6:3, 6:1 |
32>16 | Krakovský Denis | - | Franc Jakub | 6:4, 6:2 |
získané body: 15 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hanák, Pešat | - | Onderka, Franc | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Franc Jakub | - | Buba Alexej | 7:6 (6), 6:0 |
16>8 | Migdal Alexandr | - | Franc Jakub | 6:2, 6:2 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Franc Jakub | - | Jordán Matěj | 6:0, 6:0 |
8>4 | Klimša Ondřej | - | Franc Jakub | 4:6, 6:3, 1:0 (4) |
získané body: 13 b. |
23.03.2024, TENNISPOINT WINTER TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Stablovic Igor | - | Franc Jakub | 5:7, 6:4, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
01.12.2023, I-TEC Czech, spol. s r.o. cupTK Havířov, z.s. (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Franc Jakub | - | Zobač Mikuláš | 6:3, 6:0 |
2>1 | Mück Filip | - | Franc Jakub | 6:2, 7:6 (5) |
získané body: 8 b. |
01.12.2023, I-TEC Czech, spol. s r.o. cupTK Havířov, z.s. (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hanák, Mück | - | Franc, Drlík | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |