Datum narození: | 22.08.2010 |
Platnost reg. do: | 07.11.2024 |
Klub: | TK Slavia Orlová |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Slavia Orlová | 186 (15) | |||
2022-Z | TK Slavia Orlová | 61 (30) | 358 (4) |
||
2022-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 49 (30) | 302 (6) |
||
2023-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 19 (1) | 241 (9) |
||
2023-L | TK Slavia Orlová | 40 (1) | 125 (15) |
927 (3) | |
2024-Z | TK Slavia Orlová | 86 (20) |
525 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | 0 |
2 | 06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | 0 |
3 | 27.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/5 | 9 |
Jednotlivci celkem | 9/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | 0 |
2 | 06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | 0 |
3 | 27.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/5 | 6 |
Jednotlivci celkem | 6/3 |
09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Lukáš Nikolas | - | Tomica Daniel | 2:6, 6:3, 1:0 (3) |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Stablovic, Onderka | - | Lys, Tomica | 6:2, 7:6 (3) |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Franc Jakub | - | Tomica Daniel | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Drlík, Kašpárek | - | Pietrosz, Tomica | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tomica Daniel | - | Tégl Tomáš | 6:4, 6:3 |
16>8 | Kliment Matúš | - | Tomica Daniel | 6:2, 6:2 |
získané body: 9 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 24.11.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/8 | 25 |
2 | 27.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 7/7 | 28 |
3 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | 38 |
Jednotlivci celkem | 91/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 24.11.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/8 | 17 |
2 | 27.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 7/7 | 28 |
3 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | 17 |
Jednotlivci celkem | 62/3 |
24.11.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tomica Daniel | - | Trunečka Tomáš | 6:2, 6:1 |
16>8 | Tomica Daniel | - | Palacký Jakub | 6:3, 6:0 |
8>4 | Buba Alexej | - | Tomica Daniel | 6:2, 6:4 |
získané body: 25 b. |
27.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Tomica Daniel | - | Orság Štěpán | 6:3, 6:1 |
8>4 | Tomica Daniel | - | Pešek Richard | 6:1, 6:2 |
4>2 | Buba Alexej | - | Tomica Daniel | 5:7, 6:4, 1:0 (7) |
získané body: 28 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Tomica Daniel | - | Trunečka Tomáš | 6:1, 6:2 |
8>4 | Tomica Daniel | - | Výtisk Antonín | 6:2, 4:6, 1:0 (6) |
4>2 | Buba Alexej | - | Tomica Daniel | 6:3, 6:1 |
získané body: 38 b. |