Český tenisový svaz

Podrábský Miroslav

Datum narození:
15.08.2007
Platnost reg. do:
23.11.2022
Klub:
TJ Sparta Úpice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Sparta Úpice
603 (9)
 
 
 
2019
TJ Sparta Úpice
229 (15)
 
 
 
2020
TJ Sparta Úpice
98 (1)
374 (6)
 
 
2021
TJ Sparta Úpice
 
141 (15)
 
 
2022-Z
TJ Sparta Úpice
 
120 (1)
250 (6)
 
2022-L
TJ Sparta Úpice
 
228 (1)
179 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.07.2022, Červený Kostelec Open

TJ Červený Kostelec (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.07.2022, Červený Kostelec Open

TJ Červený Kostelec (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
4.6.2022 NT 19.6.2022, TJ Červený Kostelec C - TJ Sparta Úpice
1
2.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
25.6.2022 NT 2.7.2022, Sokol Smiřice - TJ Sparta Úpice
1
3.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
14.5.2022 NT 22.5.2022, Sokol Bukovice - TJ Sparta Úpice
0
4.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
18.6.2022 NT 26.6.2022, TJ Sparta Úpice - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. C
1
5.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
28.5.2022 NT 5.6.2022, TJ Sparta Úpice - TK Česká Skalice
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
4.6.2022 NT 19.6.2022, TJ Červený Kostelec C - TJ Sparta Úpice
1
2.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
25.6.2022 NT 2.7.2022, Sokol Smiřice - TJ Sparta Úpice
1
3.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
14.5.2022 NT 22.5.2022, Sokol Bukovice - TJ Sparta Úpice
1
4.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
18.6.2022 NT 26.6.2022, TJ Sparta Úpice - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. C
1
5.
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
28.5.2022 NT 5.6.2022, TJ Sparta Úpice - TK Česká Skalice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
27.11.2021, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

8>4 Podrábský, Soumar - Flídr, Svoboda 6:2, 2:6, 1:0 (6)
4>2 Podrábský, Soumar - Novák, Luňák 2:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
2>1 Fiala, Sedláček - Podrábský, Soumar 6:0, 6:3
získané body: 10 b.
12.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

4>2 Podrábský, Soumar - Flídr, Svoboda 4:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Košek, Silbernágl - Podrábský, Soumar 7:6 (5), 1:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022 NT 11.6.2022, Lokomotiva Trutnov A - TO SK Žamberk A
1
2.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2022 NT 25.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - Lokomotiva Trutnov A
7
3.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.5.2022 NT 28.5.2022, Lokomotiva Trutnov A - TO TJ Svitavy
9
4.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022 NT 3.7.2022, TC Chrudim A - Lokomotiva Trutnov A
1
5.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.5.2022 NT 4.6.2022, TK Pernštýn 1897 Pardubice A - Lokomotiva Trutnov A
1
6.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, Lokomotiva Trutnov A - LTC Pardubice-TOTJ Tesla Pardubice
0
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32