Datum narození: | 24.01.2007 |
Platnost reg. do: | 13.12.2024 |
Klub: | TK Frýdlant v Čechách |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | TK Frýdlant v Čechách | 346 (12) | 984 (3) |
||
2019 | TK Frýdlant v Čechách | 94 (30) | 590 (4) |
||
2020 | TK Frýdlant v Čechách | 51 (1) | 173 (12) |
||
2021 | LTK Liberec | 83 (20) |
569 (4) | ||
2022-Z | LTK Liberec | 695 (3) | |||
2022-L | TK Frýdlant v Čechách | 382 (6) | |||
2023-Z | TK Frýdlant v Čechách | 142 (12) | |||
2023-L | TK Frýdlant v Čechách | 96 (15) | 842 (3) | ||
2024-Z | TK Frýdlant v Čechách | 79 (20) | 372 (6) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/8 | 17 |
2 | 09.03.2024, O putovní pohár SPORTPARKU HITSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | 11 |
Jednotlivci celkem | 28/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/8 | 17 |
2 | 09.03.2024, O putovní pohár SPORTPARKU HITSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | 8 |
Jednotlivci celkem | 25/2 |
17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Derenin Matyáš | 6:0, 6:2 |
16>8 | Rudolf Matěj | - | Sršeň Alexandr | 6:3, 6:2 |
získané body: 17 b. |
09.03.2024, O putovní pohár SPORTPARKU HITSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Podrábský Miroslav | 7:6 (4), 6:2 |
16>8 | Praus Lukáš | - | Sršeň Alexandr | 7:6 (2), 6:1 |
získané body: 11 b. |
09.03.2024, O putovní pohár SPORTPARKU HITSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sršeň, Silbernágl | - | Taláb, Taláb | 6:4, 2:6, 1:0 (5) |
8>4 | Wünsch, Praus | - | Sršeň, Silbernágl | 7:5, 6:2 |
získané body: 8 b. |
02.12.2023, B1TK Neridé (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Rat Daniel | 6:3, 6:2 |
16>8 | Kločurek Daniel | - | Sršeň Alexandr | 6:3, 1:6, 1:0 |
získané body: 22 b. |
16.12.2023TK Most (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Kloub Milan | 6:3, 6:4 |
16>8 | Sršeň Alexandr | - | Korolenko Kirill | 7:6 (2), 7:6 (7) |
8>4 | Sršeň Alexandr | - | Brückner David | 4:6, 6:3, 1:0 (5) |
4>2 | Sršeň Alexandr | - | Kesl Jan | 6:3, 6:2 |
2>1 | Dvořák Lukáš | - | Sršeň Alexandr | 6:2, 6:2 |
získané body: 55 b. |
27.01.2024, Pohár Karlovarského krajeTCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Kotrba Adam | 6:3, 6:4 |
16>8 | Sršeň Alexandr | - | Augustýn Tadeáš | 6:2, 6:4 |
8>4 | Sršeň Alexandr | - | Jirásek Milan | 7:5, 6:3 |
4>2 | Pošvář Tomáš | - | Sršeň Alexandr | 6:7, 6:4, 10:8 |
získané body: 38 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sršeň Alexandr | - | Abraham Oliver | 6:2, 7:5 |
8>4 | Sršeň Alexandr | - | Derenin Matyáš | 7:6, 6:2 |
4>2 | Dvořák Filip | - | Sršeň Alexandr | 6:2, 6:2 |
získané body: 38 b. |
16.03.2024, O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Jumar Jakub | 6:3, 6:3 |
16>8 | Sedlatý Matěj | - | Sršeň Alexandr | 7:6(4),5:7,10:7 |
získané body: 17 b. |