Český tenisový svaz

Silovský Adam

Datum narození:
02.02.2010
Platnost reg. do:
02.01.2027
Klub:
TK Škoda Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Škoda Plzeň z.s.
476 (9)
 
 
 
2022-Z
TK Škoda Plzeň z.s.
335 (9)
 
 
 
2022-L
TK Škoda Plzeň z.s.
284 (9)
557 (4)
 
 
2023-Z
TK Škoda Plzeň z.s.
254 (1)
444 (4)
 
 
2023-L
TK Škoda Plzeň z.s.
429 (1)
618 (4)
 
 
2024-Z
TK Škoda Plzeň z.s.
 
273 (9)
 
 
2024-L
TK Škoda Plzeň z.s.
 
207 (9)
762 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
1
2.
ODR II. KV A
12.5.2024, TK Kaznějov - TK Dýšina
1
3.
ODR II. KV A
26.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Kaznějov
1
1.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 1, TK Kaznějov - Lokomotiva Karlovy Vary
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
1
2.
ODR II. KV A
12.5.2024, TK Kaznějov - TK Dýšina
1
3.
ODR II. KV A
26.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Kaznějov
1
1.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 1, TK Kaznějov - Lokomotiva Karlovy Vary
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
12.5.2024, ODR II. KV A
TK Kaznějov - TK Dýšina
team Hnát, Silovský - Kuzma, Plicka 6:4, 6:4
získané body: 1 b.
19.01.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 5/5

4>2 Homola, Rusňák - Silovský, Kouba 6:3, 6:3
získané body: 0 b.
08.06.2024, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

8>4 Silovský, Drábek - Fišer, Mudra 6:2, 6:3
4>2 Silovský, Drábek - Rulík, Krystek 4:6, 6:3, 1:0
2>1 Krisman, Řehoř - Silovský, Drábek 6:3, 2:6, 1:0
získané body: 25 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA I. B
4.5.2024, TK Slavia Plzeň B - TK Škoda Plzeň A
1
2.
OŽA I. B
11.5.2024, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
0
3.
OŽA I. B
25.5.2024, TK Škoda Plzeň A - TCG Karlovy Vary
0
1.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
9
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA I. B
4.5.2024, TK Slavia Plzeň B - TK Škoda Plzeň A
1
2.
OŽA I. B
11.5.2024, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
0
3.
OŽA I. B
25.5.2024, TK Škoda Plzeň A - TCG Karlovy Vary
0
1.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11