Český tenisový svaz

Hanke Max

Datum narození:
09.05.2007
Platnost reg. do:
30.11.2025
Klub:
TSM Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Podolí Praha
275 (15)
 
 
 
2019
LTC Podolí Praha
101 (30)
872 (3)
 
 
2020
LTC Podolí Praha
46 (1)
228 (12)
 
 
2021
LTC Podolí Praha
 
81 (20)
798 (3)
 
2022-Z
LTC Podolí Praha
 
169 (1)
292 (6)
 
2022-L
LTC Podolí Praha
 
273 (1)
256 (9)
 
2023-Z
LTC Podolí Praha
 
 
172 (12)
 
2023-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
149 (12)
 
2024-Z
TJ Sokol Vysočany
 
 
116 (15)
 
2024-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
95 (15)
839 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5

9
 Jednotlivci celkem
9/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR C

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5

4
 Jednotlivci celkem
4/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
27.04.2024, SK OAZA Praha B - SK Aritma Praha C
9
2.
07. 2.třída D
04.05.2024, TENISCENTRUM HEAD A - SK OAZA Praha B
0
3.
07. 2.třída D
11.05.2024, SK OAZA Praha B - Sokol Dolní Počernice z.s. A
1
4.
07. 2.třída D
25.05.2024, TJ Břevnov - SK OAZA Praha B
9
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
27.04.2024, SK OAZA Praha B - SK Aritma Praha C
3
2.
07. 2.třída D
04.05.2024, TENISCENTRUM HEAD A - SK OAZA Praha B
1
3.
07. 2.třída D
11.05.2024, SK OAZA Praha B - Sokol Dolní Počernice z.s. A
0
4.
07. 2.třída D
25.05.2024, TJ Břevnov - SK OAZA Praha B
5
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28
25.05.2024, 07. 2.třída D
TJ Břevnov - SK OAZA Praha B
team Kotarac, Van Wyk - Hanke, Klíma 7:6, 4:6, 0:1
získané body: 5 b.
02.12.2023, B1

TK Neridé (B - 900), K: 9/9

16>8 Hanke, Derenin - Hep, Černovický 5:7, 6:4, 1:0
8>4 Fidler, Petrofský - Hanke, Derenin 6:0, 6:3
získané body: 15 b.
23.03.2024

TK Znojmo (B - 900), K: 8/8

16>8 Hanke Max- Migdal Alexandr6:2, 7:6
8>4 Hanke Max- Dufek Šimon6:0, 6:0
4>2 Hruška Petr- Hanke Max7:6, 6:7, 1:0
získané body: 38 b.
23.03.2024

TK Znojmo (B - 900), K: 8/8

8>4 Wirgler, Rakouš - Hanke, Blaška 6:3, 7:6
získané body: 0 b.
18.05.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

16>8 Hanke, Kubec - Hofman, Freiberg 6:1, 6:1
8>4 Hanke, Kubec - Eversfield, Köhler 6:2, 6:1
4>2 Voleský, Stauch - Hanke, Kubec 6:4, 6:3
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
9
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - SK HAMR, z.s. B
6
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TK Olymp Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
4.
20. Pražská liga
26.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - LTC Modřany 2005 A
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20. Pražská liga
28.04.2024, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
9
2.
20. Pražská liga
05.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - SK HAMR, z.s. B
6
3.
20. Pražská liga
12.05.2024, TK Olymp Praha A - TJ Sokol Vysočany A
8
4.
20. Pražská liga
26.05.2024, TJ Sokol Vysočany A - LTC Modřany 2005 A
0
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38