Datum narození: | 24.11.2005 |
Platnost reg. do: | 02.12.2024 |
Klub: | TENIS Klánovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2016 | TENIS Klánovice | 704 (6) | |||
2017 | TENIS Klánovice | 336 (12) | |||
2018 | TENIS Klánovice | 228 (1) | 473 (6) |
||
2019 | TENIS Klánovice | 206 (12) |
|||
2020 | TENIS Klánovice | 188 (1) |
578 (4) | ||
2021 | TENIS Klánovice | 333 (6) | |||
2022-Z | TENIS Klánovice | 207 (9) | |||
2022-L | TENIS Klánovice | 210 (9) | |||
2023-Z | TENIS Klánovice | 177 (12) | 841 (3) | ||
2023-L | TENIS Klánovice | 188 (12) | |||
2024-Z | TENIS Klánovice | 193 (1) | 273 (9) |
11.11.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rat Adam | - | Baar Patrik | 6:4, 6:3 |
8>4 | Rat Daniel | - | Rat Adam | 6:3, 6:4 |
získané body: 10 b. |
11.11.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Šidlík, Sedlatý | - | Rat, Rat | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborPraha (P - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Duda Adam | - | Rat Adam | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborPraha (P - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Židů Petr | - | Rat Adam | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Stauch Daniel | - | Rat Adam | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024, ONYX CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rat Adam | - | Stoček Jakub | 6:3, 6:0 |
8>4 | Rat Adam | - | Khek Jakub | 6:1, 3:6, 1:0 |
4>2 | Sidorják Štěpán | - | Rat Adam | 6:0, 6:0 |
získané body: 14 b. |
20.01.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rat Adam | - | Aparin Alaoui Robert | 6:4, 6:1 |
8>4 | Válek Milan | - | Rat Adam | 6:1, 6:3 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Rat Adam | - | Kufa Robert | 7:6, 6:3 |
16>8 | Rat Adam | - | Kasimov Yury | 6:2, 6:1 |
8>4 | Rat Adam | - | Hlinka Petr | 7:5, 5:7, 1:0 |
4>2 | Rat Adam | - | Sysel František | 5:7, 7:6, 1:0 |
2>1 | Kovačka Matouš | - | Rat Adam | 6:0, 7:5 |
získané body: 27 b. |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rat Adam | - | Novák Vojtěch | 6:1, 6:0 |
8>4 | Hlinka Petr | - | Rat Adam | 7:6, 6:3 |
získané body: 13 b. |
24.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Stibůrek, Kovačka | - | Vedral, Rat | 6:0, 7:6 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rat Daniel | - | Rat Adam | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Pfanner CupTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Čepelík, Augustýn | - | Reitinger, Rat | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 6/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Rat Adam | - | Petrofský Martin | 6:1, 5:7, 1:0 |
16>8 | Šusta Bartoloměj | - | Rat Adam | 6:2, 6:3 |
získané body: 11 b. |
23.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Marcolla Jakub | - | Rat Adam | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |