Název: |
BT 2017 babytenis |
Datum: |
18.-18.03. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (400) |
Místo konání: |
Olomouc |
Kódové číslo: |
906661 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2016 01:17:12 |
2. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.11.2016 02:08:21 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | volná karta | 01.11.2016 09:53:05 |
4. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2016 10:30:11 |
5. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 01.11.2016 14:18:05 |
6. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 02.11.2016 04:09:31 |
7. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen | volná karta | 02.11.2016 15:55:03 |
8. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | volná karta | 02.11.2016 21:25:05 |
9. |
Maturová Adriana | 28.07.2008 | TK Milo Olomouc | volná karta | 03.11.2016 12:47:19 |
10. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 04.11.2016 08:35:44 |
11. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 04.11.2016 21:03:26 |
12. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 06.11.2016 18:45:31 |
13. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 07.11.2016 20:41:58 |
14. |
Chlodnicki Jan | 10.10.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 09.11.2016 23:02:36 |
15. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | volná karta | 21.11.2016 09:40:20 |
16. |
Horák Matěj | 16.11.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 06.12.2016 21:57:18 |
17. |
Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | volná karta | 24.12.2016 19:49:32 |
18. |
Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 11.01.2017 20:45:06 |
19. |
Andrýs Petr | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 22.01.2017 22:27:46 |
20. |
Andrýs Pavel | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 22.01.2017 22:29:23 |
21. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | volná karta | 07.02.2017 20:31:30 |
22. |
Hloušek Michal | 15.02.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 08.02.2017 20:37:26 |
23. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 13.02.2017 21:15:29 |
24. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 16.02.2017 13:31:06 |
25. |
Špitová Monika | 08.04.2009 | Pašťa tenis, z.s. | volná karta | 17.02.2017 08:54:33 |
26. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 25.02.2017 17:33:38 |
27. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 01.03.2017 22:08:34 |
28. |
Výtisková Alice | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 04.03.2017 19:25:44 |
29. |
Výtisk Adam | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 04.03.2017 19:26:24 |
30. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 10.03.2017 17:10:01 |
31. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 15.03.2017 14:38:46 |
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 02.11.2016 19:31:02 |
|
2. |
Hanáková Amálie | 26.03.2008 | TK Zlín | 10.11.2016 20:21:37 |
|
3. |
Hanák Ondřej | 03.04.2009 | TK Zlín | 10.11.2016 20:37:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staňková Jana | 05.03.2009 | Pašťa tenis, z.s. | odhlášeno hráčem | 24.02.2017 12:36:58 |
2. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 01.03.2017 21:05:27 |
3. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 09.03.2017 07:26:41 |
4. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 11.03.2017 10:40:16 |
5. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 12.03.2017 12:27:40 |
6. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 12.03.2017 16:52:03 |
7. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.03.2017 22:06:07 |
8. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 13.03.2017 22:46:28 |
9. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.03.2017 12:02:46 |
10. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 14.03.2017 16:11:32 |
11. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.03.2017 20:52:17 |
12. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno pořadatelem | 14.03.2017 21:22:37 |
13. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.03.2017 21:31:52 |
14. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 15.03.2017 09:26:07 |
15. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 15.03.2017 10:16:17 |
16. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 15.03.2017 14:28:32 |