Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Nike Trophy 2019
Pořadatel:  TK AGROFERT Prostějov
Datum:  07.-11.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Velík Lukáš
 
 
 
Fiala Martin
6:1, 6:2
 
Sanders Oliver
6:4, 6:2
 
Kumstát Jan
6:2, 6:2
 
Jurda Tomáš
6:4, 4:6, 6:0
 
 
5:7, 6:4, 1:0, scr.
 
Doubek Vojtěch
 
Durovič Boris
6:4, 6:3
 
 
 
Sedlář Josef
6:2, 6:4
 
Holub Lukáš J.
6:4, 6:2
 
Vaculík Robin
4:6, 7:6 (5), 6:4
 
Kusý Jakub
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Fedasko Nikolas
 
Jedlička Adam
6:0, 6:1
 
 
 
Blumaier Daniel
6:2, 6:1
 
Raštica Jan
3:6, 6:2, 6:4
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:0
 
Škrlík Mathias
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Filip Jakub
 
Opluštil Patrik
3:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Prusenovský Adam
7:6 (4), 6:1
 
Šafařík Jonáš
6:0, 6:3
 
Horáček Josef
6:1, 6:3
 
Němec Vojtěch
6:1, 4:6, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Brunclík Petr
 
Kusý Jan
6:2, 7:5
 
 
 
Frömel Karel
6:1, 6:1
 
Nagy Filip
6:0, 6:1
 
Knesl David
6:1, 6:2
 
Stauch Daniel
7:6 (2), 6:7 (4), 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Bako Jan
 
Douda Pavel
6:2, 3:6, 6:4
 
 
 
Juřena Michal
6:3, 6:3
 
Doskočil Martin
6:0, 6:1
 
Hänel Tom
7:6 (5), 2:6, 6:3
 
Mrva Maxim
6:2, 6:7 (4), 6:4
 
 
6:7 (5), 6:2, 6:3
 
Paroulek Filip
 
Fáček Jan
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Matějíček Petr
6:0, 6:2
 
Beránek Ondřej
6:4, 7:6 (3)
 
Čepl Filip
6:3, 6:4
 
Beneš Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Hozman Dominik
 
Peták Denis
6:0, 6:4
 
 
 
Klimas Jan
6:2, 3:6, 6:4
 
Korec Zdeněk
6:3, 6:7 (6), 6:4
 
Mojžíš Patrik
6:1, 6:0
 
Pytel Šimon
2:6, 6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Rouchal Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Flašar Petr - platnost AV do 31.12.2022
Poznámka pořadatele: Hrací plán - čtvrtek 11.4.2019 - v 10:00 hod finále
Počet účastníků48
NasazeníBH
Velík Lukáš 1960
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Fedasko Nikolas 3835
Fáček Jan 4135
Brunclík Petr 4235
Kusý Jan 4535
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 512286

Jedlička Adam - Rouchal Dominik
 
 
 
Jurda Tomáš - Vaculík Robin
scr.
 
Pytel Šimon - Šafařík Jonáš
6:3, 7:6 (4)
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Bako Jan - Douda Pavel
 
Filip Jakub - Paroulek Filip
6:1, 6:4
 
 
 
Kusý Jakub - Sanders Oliver
6:4, 6:2
 
Čepl Filip - Fiala Martin
6:4, 6:2
 
Němec Vojtěch - Škrlík Mathias
6:3, 6:4
 
Beneš Daniel - Beránek Ondřej
6:4, 1:6, 1:3 (11)
 
 
6:0, 6:0
 
Fáček Jan - Kusý Jan
 
Brunclík Petr - Doubek Vojtěch
7:6 (2), 6:2
 
 
 
Hänel Tom - Mrva Maxim
6:1, 7:5
 
 
 
Juřena Michal - Prusenovský Adam
3:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Klimas Jan - Knesl David
6:2, 2:6, 1:0 (8)
 
 
6:3, 6:2
 
Fedasko Nikolas - Hozman Dominik
 
Frömel Karel - Peták Denis
6:4, 6:2
 
 
 
Holub Lukáš J. - Stauch Daniel
6:3, 7:6 (3)
 
 
 
Horáček Josef - Raštica Jan
6:3, 6:4
 
Kumstát Jan - Sedlář Josef
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Durovič Boris - Velík Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Flašar Petr - platnost AV do 31.123.2022
Poznámka pořadatele: Hráči Pytel - Šafařík skrečovali pro zranění
Počet dvojic21
NasazeníBH
Velík Lukáš 1960
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Fedasko Nikolas 3835
Fáček Jan 4135
Brunclík Petr 4235
Kusý Jan 4535
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 514286

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Leipner Petr13.02.2006TK Písek
Bien Daniel05.05.2006TK Olymp Praha