Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  HTK Třebíč
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Rouchal Dominik
 
 
 
Bien Daniel
6:2, 6:2
 
Mrva Maxim
7:6 (2), 6:3
 
Smílek Filip
4:6, 6:1, 6:2
 
Hanzelín Filip
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Durovič Boris
 
Bako Jan
6:0, 6:4
 
 
 
Jelínek Jakub
7:6 (9), 7:6 (8)
 
Klimas Jan
6:1, 6:1
 
Peták Denis
7:6 (5), 4:6, 6:4
 
Frömel Karel
6:2, 6:0
 
 
7:5, 5:7, 6:3
 
Vašenka Daniel
 
Jedlička Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Fiala Martin
6:4, 4:1, scr.
 
Kolářík Jakub
6:1, 6:2
 
Havlík Josef
6:4, 6:4
 
Laštovička Luboš
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Vrtěna Jakub
 
Krakovský Denis
6:2, 6:3
 
 
 
Čížek Jiří
6:2, 7:6 (5)
 
Korec Zdeněk
6:3, 6:3
 
Hänel Tom
6:0, 6:0
 
Šafrata Jan
scr.
 
 
6:2, 6:4
 
Valeš Vojtěch
 
Brill Jindřich
6:4, 6:2
 
 
 
Švojgr Kryštof
7:5, 6:2
 
Brož Tobiáš
7:5, 6:1
 
Sedlář Josef
6:4, 7:6 (1)
 
Malek Erik
6:3, 6:1
 
 
6:0, 7:5
 
Opluštil Patrik
 
Doubek Vojtěch
6:2, 6:2
 
 
 
Knesl David
6:0, 6:1
 
Leipner Petr
6:4, 6:7 (4), 7:5
 
Čepl Filip
6:3, 6:2
 
Rosický Jan
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Fedasko Nikolas
 
Kusý Jan
7:6 (3), 6:3
 
 
 
Blumaier Daniel
6:4, 4:6, 6:1
 
Prášek Vojtěch
6:4, 6:2
 
Pospíšil Matěj
7:5, 7:5
 
Chodura Sebastian
3:6, 6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Voleský Jakub
 
Vrba Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Šiler Martin
6:2, 6:3
 
Holub Lukáš J.
6:3, 6:1
 
Havránek Šimon
6:3, 6:3
 
Horák Filip
7:5, 6:3
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Paroulek Filip
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: 9.00 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Fedasko Nikolas 3835
Vašenka Daniel 4435
Kusý Jan 4535
Valeš Vojtěch 5030
Brill Jindřich 5330
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 512278

Fedasko Nikolas - Rouchal Dominik
 
 
 
Šiler Martin - Bako Jan
6:4, 6:0
 
Hänel Tom - Laštovička Luboš
6:2, 6:0
 
Sedlář Josef - Prášek Vojtěch
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Opluštil Patrik - Vašenka Daniel
 
Valeš Vojtěch - Brill Jindřich
6:2, 6:3
 
 
 
Čížek Jiří - Leipner Petr
scr.
 
Vrtěna Jakub - Fiala Martin
7:6 (5), 5:7, 1:0 (4)
 
Kolářík Jakub - Čepl Filip
6:2, 6:1
 
Brož Tobiáš - Voleský Jakub
6:3, 6:2
 
 
2:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Krakovský Denis - Blumaier Daniel
 
Peták Denis - Frömel Karel
7:6 (3), 6:4
 
 
 
Rosický Jan - Havránek Šimon
6:4, 6:2
 
Dvořák Lukáš - Smílek Filip
6:4, 6:3
 
Malek Erik - Jelínek Jakub
7:5, 6:2
 
Hanzelín Filip - Švojgr Kryštof
6:3, 6:2
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Durovič Boris - Paroulek Filip
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Bien Daniel - Holub Lukáš J.
6:1, 6:1
 
Kuřitka Adam - Kuřitka Lukáš
6:1, 6:2
 
Mrva Maxim - Chodura Sebastian
6:3, 6:4
 
Klimas Jan - Knesl David
6:4, 3:6, 1:0 (5)
 
 
6:3, 6:2
 
Jedlička Adam - Kusý Jan
 
Poznámka pořadatele: skreč Brill pro zdravotní potíže
Počet dvojic23
NasazeníBH
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Fedasko Nikolas 3835
Vašenka Daniel 4435
Kusý Jan 4535
Valeš Vojtěch 5030
Brill Jindřich 5330
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 514278

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fáček Jan03.08.2005TK Sparta Praha
Duchoň Daniel12.06.2006LTC Humpolec
Hruška Petr25.10.2006LTC České Budějovice,z.s.
Kondler Libor18.01.2005TK PRECHEZA Přerov o.s.
Vintera Michal30.01.2005I.ČLTK Praha
Jurda Tomáš30.09.2006TK AGROFERT Prostějov
Adam Matěj02.06.2006TK Spartak Jihlava