Novák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bouček František | | 6:3, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Malek Erik | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
šulc Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Bouchner Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Bernas Daniel | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škrabánek Matěj | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Jáchym | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Šlosar David | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Novotný Jonáš | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Horálek Dominik | | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Tobias | 7:5, 7:6 (10) | | | | | |
| | | | | | |
Ptáček Petr | | | 6:4, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Klíma Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kameník Kryštof | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | 1:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sklenár Eduard | | | 7:6 (2), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šlosar Filip | 7:5, 5:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Toman Kryštof | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pala Ondřej | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Farkaš Lukáš | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Grün Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Matouš Jakub | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubík Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Klíma Štěpán | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kubelka Maxim | 6:4, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | | | | 6:4, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ceban Alexandr | | 3:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kříž Martin | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Farkaš Filip | | | 6:1, 7:6 (2) | | | |
| | | | | | |
Krejčí Jan | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jindáček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | | 6:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Formánek Václav | | | 5:7, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Nicod Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Václav Zítko |
Poznámka pořadatele: Poznámky k CT B:
- první hrací den v úterý na tenisových dvorcích naměřena teplota 39 st.C a přesto nikoho nepotkaly zdravotní potíže.
- dvouhra st.žáků - finále, odehráno po dohodě s finalisty v pátek dne 4.8.2017
- korektní vystupování hráčů při turnaji, ani v jedniom případě nebyl použit "penalty system"
V Poděbradech dne 4.8.2017, 10:20 hod.
Václav Zítko
vrchní rozhodčí
telefon 605 183 881
|
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Novák Marek | 76 | 25 | Šťastný Zoran | 77 | 25 | Horálek Dominik | 81 | 25 | Hertl Otto | 91 | 25 | Hrdina Aleš | 106 | 20 | Apltauer Filip | 107 | 20 | Vašíř Adam | 119 | 20 | Novotný Šimon | 125 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 512135 |
|
|