Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  HTK Třebíč
Datum:  14.-18.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Veigert Vojtěch
 
 
 
Zourek David
7:5, 6:0
 
Glocman Michal
6:1, 6:3
 
Klemens Filip
6:2, 6:2
 
Nicod Jakub
6:0, 6:4
 
Macek Matyáš
6:4, 6:3
 
Horálek Dominik
6:2, 6:1
 
Myslivec Šimon
3:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Koplík Tadeáš
6:2, 6:2
 
Kelnar Lukáš
6:3, 6:4
 
Kozumplík Michal
6:1, 6:1
 
Klír Lukáš
6:3, 6:3
 
Postupa Richard
6:4, 6:3
 
 
 
Prachař Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Blažka Daniel
6:0, 6:4
 
Guráš Martin
6:2, 6:3
 
Veigl Jakub
6:4, 6:4
 
Typl Jáchym
6:2, 6:3
 
Machala Martin
6:4, 1:6, 6:4
 
 
 
Zámečník Adam
6:2, 2:6, 6:1
 
 
 
Valenta Radim
7:5, 7:5
 
Duda Adam
6:4, 6:4
 
Bartoň Hynek
6:3, 6:1
 
Opálka Matyas
2:6, 6:1, 7:5
 
Mikula Jakub
1:6, 7:6 (3), 6:2
 
 
 
Válek Ondřej
7:6 (5), 6:3
 
 
 
Mareček Ondřej
6:2, 6:3
 
Bezdíček Bohumil
7:5, 6:2
 
Zlatohlávek Tomáš
6:0, 6:3
 
Novotný Šimon
3:6, 7:6 (1), 7:5
 
Kratochvíl Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
Vejšický Oldřich
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Šoltys Tobias
6:0, 6:1
 
Říha Matyáš
6:4, 6:0
 
Grün Vojtěch
7:5, 0:6, 6:2
 
Fiedler Jiří
6:2, 6:2
 
Zapletal Josef
6:1, 6:2
 
 
 
Křepinský Tomáš
6:2, 7:5
 
 
 
Babka Jakub
6:0, 6:0
 
Neuwirth Filip
6:0, 6:0
 
Onderka Roman
4:6, 6:1, 6:2
 
Káňa Filip
6:3, 6:1
 
Nápravník Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:3
 
 
 
Bernas Daniel
6:2, 2:6, 7:6 (5)
 
Kusý Jan
6:3, 6:3
 
Černý Jan
6:3, 6:0
 
Janoušek Lukáš
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Baum Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Radka Barusel, Filip Rampír
Počet účastníků49
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 1645
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Válek Ondřej 4730
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 512070

Veigert Vojtěch - Baum Štěpán
 
 
 
Typl Jáchym - Horálek Dominik
5:7, 7:5, 1:0 (8)
 
Guráš Martin - Opálka Matyas
6:4, 6:4
 
Novotný Šimon - Zlatohlávek Tomáš
6:4, 6:2
 
 
 
Janoušek Lukáš - Zámečník Adam
2:6, 7:6 (5), 1:0 (4)
 
 
 
Machala Martin - Válek Ondřej
6:1, 6:3
 
 
 
Duda Adam - Neuwirth Filip
6:3, 6:2
 
Klír Lukáš - Fiedler Jiří
6:0, 6:3
 
Říha Matyáš - Kozumplík Michal
6:1, 6:4
 
Valenta Radim - Onderka Roman
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Bartoň Hynek - Zapletal Josef
6:3, 6:0
 
 
 
Křepinský Tomáš - Šťastný Zoran
6:0, 6:4
 
 
 
Macek Matyáš - Veigl Jakub
7:5, 6:1
 
 
 
Kelnar Lukáš - Bezdíček Bohumil
6:0, 6:1
 
Nicod Jakub - Prachař Jakub
6:2, 6:1
 
Vejšický Oldřich - Mikula Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
7:6 (6), 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
Koplík Tadeáš - Zourek David
scr.
 
 
 
Mareček Ondřej - Grün Vojtěch
7:5, 6:4
 
Káňa Filip - Glocman Michal
6:2, 6:0
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
Postupa Richard - Myslivec Šimon
 
Poznámka pořadatele: Pár Koplík, Zourek scr. zdravotní důvody.
Počet dvojic21
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 1645
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Válek Ondřej 4730
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 514070

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Donald Matthew William08.11.2004TK Sparta Praha
Hradil Tomáš03.02.2003SK HAMR, z.s.
Landfeld Vít20.09.2003I.ČLTK Praha
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Burian Vojtěch21.04.2003TK Neridé