Český tenisový svaz
Datum:
14.-15.03.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 500)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
506165
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jiří Dřížďal
Jungmannova 1139
Beroun
Tel. (1):
732360369
E-mail:
J.Drizdal@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo sms v Pá 13.3. od 16 do 17:00 na tel. 732 360 369
Po ukončení prezentace losování v 17:15 v restauraci areálu.
Po 18hod pavouk a časový plán zápasů na stránkách svazu.
První zápasy kluků v So v 8:30, holky v So od 13:00 (bude upřesněno v rozpise zápasů)
Dvouhra 3.set supertiebreak
Čtyřhra 3.set supertiebrak a pravidlo "No ad"
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokš Daniel 02.10.2006 SPORT EDEN Beroun
473
6
 
 
17.02.2020 11:01:01
2.
CHot Vladimír 31.12.2007 Lokomotiva Beroun
493
6
189
 
03.01.2020 22:37:41
3.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
534
4
359
 
09.11.2019 15:20:03
4.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
579
4
109
 
28.02.2020 16:29:07
5.
Šefl Vojtěch 01.07.2006 Sokol Blovice
633
4
 
 
04.11.2019 19:20:26
6.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
 
23.02.2020 10:41:45
7.
Novák Jakub 03.05.2007 SPORT EDEN Beroun
887
3
523
 
01.11.2019 10:05:53
8.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
932
3
300
 
01.11.2019 07:10:04
9.
Brouček Martin 19.04.2007 SPORT EDEN Beroun
985
3
542
 
01.11.2019 10:06:05
10.
Novák Vladimír 04.09.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
884
 
01.11.2019 10:06:24
11.
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
393
 
04.11.2019 14:36:52
12.
Dušek David 25.10.2007 SPORT EDEN Beroun
1044
1
1379
volná karta
24.11.2019 18:29:35
13.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
 
08.12.2019 17:51:03
14.
Machulka Marek 19.10.2006 LTC Beroun, z.s.
1044
1
 
volná karta
01.03.2020 08:06:18
15.
Cihlář Vít 20.05.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
1556
volná karta
09.03.2020 13:03:44
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrzena David 23.08.2007 TK Start Praha-Topolka
1044
1
973
 
04.11.2019 10:52:19
2.
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
433
 
04.11.2019 14:35:56
3.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
1044
1
527
 
20.01.2020 15:20:28
4.
Kysel Adrián 03.09.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
1326
 
07.02.2020 11:45:59
5.
Holeček Jakub 26.10.2007 TK Čelákovice
1044
1
648
 
14.02.2020 15:46:05
6.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
182
12
 
 
09.03.2020 12:57:19
7.
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice
442
6
345
 
09.03.2020 12:57:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
10.12.2019 16:12:58
2.
Sudik David 15.09.2006 SPORT EDEN Beroun
204
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 21:34:28
3.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
23.01.2020 17:11:41
4.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
odhlášeno hráčem
09.02.2020 21:09:30
5.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
1044
1
386
odhlášeno hráčem
29.02.2020 05:43:36
6.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
1044
1
221
odhlášeno hráčem
03.03.2020 14:54:17
7.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:19:54
8.
Vilt Václav 12.04.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1044
1
87
odhlášeno hráčem
05.03.2020 09:09:39
9.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:09:36
10.
Baxa Jan 13.09.2006 LTK Klatovy
583
4
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:12:51
11.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
689
4
105
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:39
12.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
1044
1
290
odhlášeno hráčem
07.03.2020 22:13:09
13.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:33:10
14.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:44:11
15.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:57:29
16.
Gruber Tobiáš 06.10.2006 SPORT EDEN Beroun
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.03.2020 08:27:46
17.
Svoboda Šimon 30.06.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
755
odhlášeno pořadatelem
10.03.2020 08:27:54